Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Shkon në 2 numri i viktimave të aksidentit tragjik, njëri oficer i burgjeve, po shkonte në punë

06/03/2021 - 09:01

Foto ilustruese

Shkon në dy numri i viktimave të aksidentit të rëndë në Rrogozhinë që ndodhi mëngjesin e sotëm rreth orës 06:00. Mësohet se pas 54-vjeçarit i cili humbi jetën në vend, ka nderruar jete rrugës për në spital dhe një grua, pasagjere në mjetin tjetër.

Mësohet se 54-vjeçari T.M. ishte oficeri i burgut të Peqinit dhe po shkonte në punë mëngjesin e sotëm, teksa ka dalë nga rruga me mjetin e tij “Audi” dhe ka kaluar në korsinë tjetër duke u përplasur me makinën tip “Benz” ku udhëtonin burrë e grua.

Nga aksidenti kanë mbetur të plagosur rëndë edhe dy persona.

"Në vijim të informacionit së dhënë pak më parë, se si pasojë e një aksidenti ka humbur jetën njëri prej drejtuesve të mjetit ju bëjmë me dije se :

Si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë në spital pasagjeria në mjetin tjetër me drejtues B. K.",
thuhet në informacionin shtesë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një 68-vjeçar i shpallur në kërkim është arrestuar nga policia ditën e sotme.

Të tjera detaje janë zbuluar nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Maqellarë, ku nusja 44-vjeçare, Miranda Markja qëlloi për vdekje me thikë v

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Maqellarë të Dibrës, ku 44-vjeçarja Miranda Markja ka goditur me thikë vjehrrën duke i shkaktuar vdekje

Një roje i një kompanie private në Tiranë ka përfunduar në pranga.

Detaje të reja zbulohen nga operacioni i drogës në portin e Durrës ku u sekuestruan 143 kg kokainë.

Kundërshtoi me dhunë punonjësit e policisë të cilët ndërhynë për të parandaluar përshkallëzimin e një konflikti të çastit, vihet në prang

Garazhi i një pallati në Tiranë është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm. Policia e kryeqytetit bën me dije se forcat e rendit dhe zj

Një sherr mes femrave, ku është përfshirë edhe një mashkull, është regjistruar paraditen e sotme në Durrës, në zonën e Currilave.

200 kg kokainë dyshohet se janë gjetur në kointeinerin e bllokuar në Durrës. 

Një konteiner është bllokuar në portin e Durrësit, Dyshohet se brenda tij ka lëndë narkotike.