Shkon te vaskat e peshkut, rrëzohet dhe vdes 53-vjeçari

18/01/2018 - 09:52

Një 53-vjeçar dyshohet se ka vdekur pasi është rrëzuar te vaskat e peshkut në vendin e quajtur “Shën Vasil” në Vlorë.

Sipas burimeve nga policia, bëhet e ditur se ai ka qenë te vaskat e peshkut dhe dyshohet të ketë rënë e më pas ka gjetur vdekjen, por trupi i tij s’është gjetur ende.

Njoftimi i policisë:

Më datë 18.01.2018, Policia Kufitare Vlorë është njoftuar se në vendin e quajtur “Shën Vasil”, te vaskat e peshkut në Gadishullin e Karaburunit dyshohet se mund të ketë rënë e të jetë mbytur shtetasi A.Gj.,53 vjeç, banues në Tiranë.

Shërbimet Policore po vijojnë të kontrollojnë zonën me qëllim gjetjen e trupit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Bektash Muka, i kërkuar prej një viti për vjedhjen e gjysmë milioni euro bizhuteri në një qendër tregtare në Maltë ka rënë në prangat e p

Të dënuarit në Burgun e Burrelit kanë shprehur shqetësimin për kushtet e këqija me të cilat përballen çdo ditë teksa vuajnë dënimin, ndër

Viktima që gjeti vdekjen e menjëhershme dje pasi u rrëzua nga kati i shtatë i një pallati në Durrës, është identifikuar si shtetasja D.Z.

Duke postuar fotot e personave që kanë parkuar në mënyrë të gabuar, Policia e Tiranës ka një mesazh të prerë për të gjithë drejtuesit e m

Specialistët e Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Vendore të Policisë Gjirokastër kanë arrestuar në flagrancë shtetasin Arbër Shehu, 25 vje

Policia malteze ka vënë në pranga të riun shqiptar, Bektash Muka, i cili një vit më parë grabiti në mënyrë spektakolare

Burime nga policia e Durrësit konfirmojnë për “DurrësLajm” se lënda plasëse që u gjet sot poshtë automjetit të drejtorit

Gjykata e Apelit vendos të lerë në arrest me burg pa afat biznesmenin Ervis Martinaj i arrestuar për atentatin e 4 tetorit në ish-Bllok. 

Një shqiptar u gjet i pajetë mëngjesin e së dielës në rrugën Sidoli të Milanos.

Policia e Shkodrës ka arrestuar 4 persona pasi kanë qëlluar me armë zjarri.