Shpërthim në oborrin e një banese në Durrës

20/03/2019 - 14:51

Një sasi lënde plasëse ka shpërthyer gjatë natës në oborrin e një banese në Durrës.

Policia informon se ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:15, në lagjen nr. 17/1 në oborrin e banesës së shtetasit Q.H., 54 vjeç, ku ka shpërthyer një sasi e vogël lëndë e dyshuar plasëse.

Si pasojë janë shkaktuar vetëm dëme të vogla materiale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarjeje, identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një 52-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane në San Giorgio Jonico, pasi ka goditur me thikë në bark gruan e tij.

Policia ka shoqëruar në komisariat kryetarin e Partisë Demokratike të Sarandës, Hariz Mema. 

Një 46-vjeçare nga fshati Arrës në Urë Vajgurore, ka tentuar t’i japë fund jetës duke pirë helm.

Policia e Tiranës ka arrestuar një 27-vjeçar pasi është kapur duke qarkulluar me armë zjarri pa leje dhe me makinë të vjedhur, produkt i

Një shpërndarës droge në plazhin e Drimadhës, që kishte gjetur treg pushuesit, u arrestua nga Policia e Vlorës.

Policia e Durrësit ka identifikuar viktimën e radhës që humbi jetën sot në plazhin e Durrësit.

Një i ri nga Kruja ka humbur në plazhin e Shëngjinit para pak orësh.

Dy shqiptarë janë arrestuar në Tenneville, nën akuzën e trafikut të drogës.

Një bandë që shpërndante kokainë në ishullin e VIP-ave në Greqi, Mykonos, është shkatërruar nga policia.

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në rrugën Shkodër Velipojë, pranë fshatit Bërdicë.