Shqiptari kryen veprime të turpshme para 46-vjeçares dhe fëmijës në park

18/10/2020 - 10:03

Autoritetet morën një alarm të premten pasdite në Parkun KAPAPI në Athinë, kur një 40-vjeçar po shikonte një nënë 46-vjeçare me fëmijën e saj të mitur në një distancë prej më pak se tre metra, duke masturbuar.

Sipas informacioneve, autori me origjinë nga Shqipëria, pasi pa nënën me fëmijën e mitur të ulur në park, u afrua rreth tre metra, hoqi pantallonat dhe filloi të masturbohej dukshëm para tyre.

Gruaja e pafuqishme, e frikësuar, filloi të bërtiste dhe të thërriste për ndihmë, duke e mbajtur fort fëmijën dhe duke i mbuluar sytë.

Shqiptari, duke parë reagimin e nënës filloi të vraponte drejt rrugës “Lakonos”, rreth dyqind metra nga vendi ku ai po masturbonte, ku u ndalua nga fqinjët, shkruan “Protothema”.

Menjëherë pasi qytetarët e zonës e imobilizuan, ata thirrën policinë, ku arrestuan 40-vjeçarin anormal.

Gjatë kontrollit të policisë, atij iu gjet një tabletë, e cila u konfiskua dhe u dërgua në laboratorët e ELAS për të verifikuar pjesëmarrjen e tij në raste të tjera.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Vodhën me thyerje kasafortën e një lokali në qytetin e Kukësit, arrestohen në flagrancë nga Policia dy autorët e dyshuar.

Një i ri ka humbur jetën në një aksident me vdekje në orët e vona të mbrëmjes të së shtunës në aksin rrugor Divjakë – Çermë.

Gazetari i News24, Elidon Ndreka, tregon për “BalkanWeb” detaje mbi shpërthimin e tritolit në banesën e tij, gjatë natës së kaluar.

Goditet një tjetër rast i armëmbajtjes pa leje në Durrës, arrestohet në flagrancë poseduesi i tyre.

Shpërthim tritoli regjistrohet në banesën e gazetarit të News24, Elidon Ndreka.

Shpërthim me lëndë plasëse në qytetin e Vlorës.

Në një apartament në katin e tretë të një pallati përballë Drejtorisë së Policisë është dashur ndërhyrja e zjarrfikësve për të vënë nën k

Një 15-vjeçar është plagosur me thikë mesditën e sotme.

Policia e Shtetit njofton se vijojnë në të gjithë vendin, kontrollet për monitorimin e zbatimit të masave anticovid.

Bllokohet një jaht me 4 shtetas ukrainas në portin e Vlorës.