Shqiptarja u përdhunua nga 20 burra njëkohësisht, 10 vite makth nga romanca jashtëmartesore

14/08/2019 - 14:34

Një vajzë shqiptare është përdhunuar për 10 vjet me radhë duke kaluar tortura të njëpasnjëshme. Mediat italiane shkruajnë se gjithçka nisi me një lidhje jashtëmartesore midis vajzës me origjinë shqiptare dhe një burri, i cili me kalimin e kohës i është kthyer në një makth të vërtetë.

Burri e ka detyruar vajzën që të kryejë marrëdhënje seksuale edhe me burra të tjerë. Rasti më i keq ka qenë me 20 burra njëkohësisht, raportojnë mediet italiane. Në shtëpinë ku ndodhte tortura prej 10 vitesh, u gjetën dhe mjete për praktika sadomazokiste.

Pas denoncimit të gruas, pesë persona u arrestuan nga policia e Cosenza, ku akuzohen për dhunë seksuale në grup dhe zhvatje. Pas rrëfimit në polici të shqiptares, policia italiane ka zbuluar gjithashtu edhe një plantacion me marijuanë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një tjetër rast që operonte në fushën e prodhimit dhe shitjes së narkotikëve është goditur sot nga policia në Korc

Arrestohet nga policia një person në Durrës, i akuzuar për veprën penale" Vjedhja me dhunë".

Policia e Durrësit ka arrestuar në flagrancë një person pasi akuzohet për veprën penale "Plagosja e rëndë me dashje".

Një 46-vjeçar i shpallur në kërkim nga Policia e Durrësit është ndaluar nga Specialistët për Krimet në Stacionin e Policisë Plazh, të cil

Arrestohet në flagrancë në Durrës një 45-vjeçar, pasi po drejtonte mjetin në gjendje të dehur dhe mbante me vete edhe armë pa leje.

Shtyhet seanca gjyqësore për Arbër Çekajn, të akuzuarin kryesor për trafikun e 613 kg kokainë nga Kolumbia në Shqipëri.

Dalin detajet nga aksidenti i rëndë qe ndodhi paraditen e së dielës në Rrugën e Kombit, pranë fshatit Gëziq, ku një 13-vjeçare ka humbur

Një aksident me 2 të plagosur është regjistruar mbrëmjen e sotme tek Shkëmbi i Kavajës,

Për vrasjen e ish-policit Santiago Malko, është ndaluar 39- vjeçari Blendi Teta, pasi akuzohet se ka penguar zbardhjen e së vërtetës si e

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Itali, ku të plagosur kanë mbetur 3 shqiptarë.