Tapë në orën 1 të natës në Durrës, prangoset i riu

Postuar: 13/09/2017 - 17:23

Një i ri është arrestuar nga blutë e Durrësit, pasi u kap në orët e vona të natës i dehur në qendër të Durrësit.

Nën prangat e Specialistëve të Sektorit të Policisë Rrugore ra shtetasi J. Hamzollari 24 vjeç, banues në Xhavzotaj.

Ai u kap mbrëmë në lagjen nr.1, rreth orës 01:20 duke drejtuar mjetin tip “Volkswagen” në gjendje të dehur.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme për veprën penale “Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt” parashikuar në nenin 291 të Kodit Penal.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Një fotografi e djalit të tij është postimi i fundit që 30-vjeçari Boran Bercana kishte hedhur në rrjetet sociale pasditen e së shtunë

   Ditën e shtunë, ndërrprerja e energjisë elektrike shkaktoi një incident të frikshëm në një pallat në lagjen nr.12, në Durrës.

   Janë hapur këtë të dielë dyert e mortit për çiftin Boran Berçana e Silvana Ndoci, të vrarë orët e para të mëngjesit me breshëri arme n

   Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje të diele në autostradën Tiranë-Durrës.

   Një shqiptar i moshës 44-vjeçare është arrestuar këtë të dielë nga policia e Modenas në Itali, pasi akuzohet për rrëmbim dhe kërcënim

   Ka hyrë në ashensorin e pallatit të tij, por ndërprerja e energjisë elektrike ka bërë që ai të kalonte disa nga momentet më të frikshm

   Një e moshuar 71-vjeçare nga Durrësi, shtetasja Q.Ç.

   Policia e Durrësit njofton se "janë arrestuar në flagrancë shtetasit, A.E., M.B, si dhe u referuan materialet në Prokurorinë pranë

   Një shqiptar, 32 vjeç është gjetur i vdekur në Greqi. Ngjarja mësohet se është zbuluar ditën e sotme.

   Në orët e para të mëngjesit të kësaj të diele e gjithë Shkodra është tronditur nga një vrasje e rëndë, ekzekutimi i ish-efektivit Bora