Të shtëna me armë, dy të plagosur. Njëri në gjendje të rëndë

13/12/2019 - 19:23

Dy persona kanë mbetur të plagosur nga të shtënat me armë pasditen e sotme në Peqin. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Përparim.

Burimet e para nga vendngjarja thonë se njëri prej të plagosurve është në gjendje të rëndë për jetën. Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ai u hodh në pishinën e hotelit dhe vdiq menjëherë më pas, pasi goditi kokën në dysheme. Tragjedia për 39-vjeçarin shqiptar ndodhi natën

Dy persona janë konfliktuar me njëri-tjetrin në fshatin Remenj të Pogradecit.

Një i moshuar ka humbur jetën në plazhin e Borshit pak pas mesditës së sotme.

Vrasja e Gjin Ndojit alias Gjin Boriçi, mendohet të jetë kryer për gjakmarrje. Një sagë vrasjesh që nisi që në vitin 1997.

Vijojnë kontrollet për monitorimin e zbatimit të masave kufizuese, me qëllim parandalimin e përhapjes së Covid-19.

Një aksident rrugor ka ndodhur paraditen e sotme në Lushnje.

Gjykata e Pogradecit ka lënë në burë 44-vjeçarin, Olsi Çekiçi që katër ditë më parë vrau duke i prerë kokën nënës së tij në fshatin Buçim

Një 65-vjeçar ka humbur jetën në një aksident rrugor.

Vijon puna për gjurmimin, identifikimin dhe sekuestrimin e aseteve që janë përfituar nga veprimtaritë kriminale.