Të shtëna me armë, një i plagosur

14/03/2019 - 22:18

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pak çaste më parë tek stadiumin “Dinamo”, ndërsa nga të dhënat e para mësohet se ka një të plagosur.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Gjik Kuqali”, ndërsa një person ka mbetur i plagosur, por fatmirësisht thuhet se është jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndërkohë ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e krimit, identifikimin dhe kapjen e autorit

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Prej 17 majit, një familje në Durrës nuk di asgjë për vajzën 12-vjeçare, e cila u largua pas mesnatës nga banesa në lagjen 4.

Policia ka zbardhur plagosjen e 29-vjeçarit Mario Xhafa mëngjesin e sotëm në Kavajë.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në burgun e Fierit, ku një 51-vjeçar i ka dhënë fund jetës, duke u vetëvarur me çarçaf.

Një 23-vjeçar është arrestuar nga policia, pasi akuzohet se qëlloi me armë zjarri në ajër duke krijuar panik te banorët.

Të tjera detaje dalin në dritë nga plagosja me armë zjarri e një 29-vjeçari gjatë natës në Kavajë.

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen se i kanë vjedhur një personi në një makinë një shumë të madhe lekësh.

Personi që shihni në foto është Kristjan Breshanaj, i cili mbeti i vrarë, pasi persona ende të paidentifikuar i zunë pritën afër banesës

Një 25-vjeçar është ekzekutuar në Vlorë pak minuta pas mesnate pas një atentati në dukje të mirëmenduar.