Të shtëna me armë zjarri në Durrës, plagoset një person

23/02/2021 - 20:15

Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Durrës këtë mbrëmje.

Një person ka mbetur i plagosur pas të shtënave me armë zjarri, në lagjen nr.12.

Nuk ka ende të dhëna mbi ngjarjen dhe shkakun e plagosjes, as identitetin e personit që është dërguar me urgjencë në spital.     

Nuk është ende e qartë nëse plagosja ka ndodhur, pasi kishte nisur ora policore apo jo. Pritet që policia të dalë me njoftim zyrtar për ngjarjen. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pamjet që vijnë nga vendngjarja e aksidentit tragjik të regjistruar rreth orës 14.55, në autostradën Durrës-Tiranë, pranë mbikalimit të F

Një aksident me pasojë vdekjen e një këmbësori ka ndodhur mesditen e sotme në Durrës.

Humb jetën një punonjës në punimet për aeroportin e Kukësit.

Një aksident është regjistruar në Shkozë ditën e sotme, ku janë përplasur dy motorë.

Në vijim të ngjarjes së ndodhur gjatë ditës së djeshme, ku humbi jetën në një galeri kromi shtetasi Fiqiri Karaj, arrestohet në flagrancë

Të tjera detaje mësohen për ngjarjen e rëndë të ndodhur pak më parë në Tiranë ku një person humbi jetën si pasojë e një atentati mafioz.

Një person ka humbur jetën mëngjesin e sotëm pasi është vrarë me armë zjarri silenciator. Ngjarja ndodhi pak më parë te "Rruga e Elbasani

Policia e Shtetit bëri me dije se ka arrestuar tre persona për atentatin me eksploziv të ndodhur rreth dy javë më parë në Kamëz, ku mbeti

Dy persona janë arrestuar nga policia pasi u kapën me disa lloje të ndryshme drogërash.

Një 49-vjeçar ka humbur jetën në minierën e kromit në Bulqizë.