Tentoi të grabisë dyqanin, godet shitësen me çekiç në kokë

18/09/2019 - 21:30

Një tentativë grabitjeje është regjistruar mbrëmjen e sotme, në lagjen ‘5 Maji’, në Elbasan.

Një person në përpjekje për të grabitur një dyqan ka hasur në rezistencën e shitëses.

Gjatë përleshjes, autori e ka qëlluar me çekiç në kokë duke e lënë të plagosur.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Në lidhje me aksidentin e ndodhur mbrëmjen e djeshme, në aksin rrugor Korçë-Gramsh, në fshatin Çekrez, në përfundim të veprimeve te para

Policia e Shtetit ka publikuar fotot dhe emrat e tre personave të tjerë të kërkuar për vrasje, të cilët janë objekt i punës së Njësisë së

Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë dy të rinj të cilët vodhën me dhunë 1 shtetas të huaj.

Shkatërruan stolat e stadiumit “Air Albania” dhe hodhën sende të forta në fushë gjatë dy ndjeshje të futbollit më datë 21 e 22 shkurt, vi

Në lokal me pistoletë me vete, arrestohet në flagrancë një i ri në Durrës.

Policia rrugore ka vijuar kontrollet gjatë natës së kaluar në disa pika në kryeqytet.

Një aksident me vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Çekrez të Gramshit ku dy persona kanë vdekur dhe tetë të tjerë janë plagosu

Një 37- vjeçar shqiptar është qëlluar me plumb në kokë në rrugën Kerasuntos të lagjes Egaleo në Athinë të Greqisë.

Një biznesmen është shoqëruar nga policia në aeroportin “Nënë Tereza” në Rinas për shkak se është kapur me armë.

Një aksident ku janë përfshirë dy automjete me pasojë plagosjen e një pasagjereje, është regjistruar mesditën e kësaj të shtune.