Tenton të përdhunojë gruan më të madhe se vetja, bie në pranga

Postuar: 12/10/2017 - 09:21

Tenton të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me një shtetase të rritur, policia ndalon autorin 56-vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur në Memaliaj, ku u ndalua shtetasi Kastriot Ahmeti, 56 vjeç, banues në fshatin Rabie.

Ndalimi i këtij shtetasi u bë pasi:

Sipas policisë, ai ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me një grua 3 vjet më të madhe se ai, shtetasen V.F., 59 vjeçe.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Gjirokastër për veprime të mëtejshme.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Oficerët e Njësisë së Ndërhyrjes së Shpejtë në Maltë përshkruajtën sot momentet që çuan në arrestimin e të riut shqiptar, i cili akuzo

Saga e gjatë, e 20 viteve të shkuara për 135 shijakas është rikthyer në 2017 krejt papritur, atëherë kur nuk e kishin menduar.

Disa persona të paidentifikuar kanë tentuar t’i vënë zjarrin një automjeti ditën e sotme në Durrës.

Një përplasje me armë zjarri ka ndodhur në Elbasan.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në mesditë në lagjen “Visarion Xhuvani”.

Një sherr për motive pronëse midis disa të afërmve krutanë, ka përfunduar me plagosjen një gruaje.

Një 34-vjeçar është kapur në gjendje të dehur duke drejtuar automjetin rrugëve të Durrësit, më konkretisht në Shkozet.

Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Krujë arrestuan në flagrancë administratorin e një shoqërie ndërtimi, pas një aksident

   Në fshatrat Velçë dhe Drashovicë në Vlorë, po kryhet një operacion anti-drogë.

Në sajë të operacionit për  kapjen dhe ndalimin e personave të shpallur në kërkim ndërkombëtar dhe kombëtar, Policia e Durrësit ka ndalua

Zv/drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Rebani Jaupi, në një konferencë për shtyp dha detaje në lidhje me drogën e kapur në Bab