Tiranë, vetëvritet një person duke u hedhur nga kati i nëntë

16/07/2019 - 09:51

Një 61-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i nëntë i pallatit ku jetonte.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën “Kongresi i Tiranës”, ku shtetasi me iniciale F.Xh, në kushte të rënduara psikike sipas policisë, ka ndërmarrë aktin e rëndë.

“Rreth orës 9:00 në rrugën “Kongresi i Tiranës”, dyshohet se në kushte të rënduara psikike, është vetëhedhur nga kati i 9- të i banesës shtetasi F. XH., 61 vjeç, ku si pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një 23-vjeçar nga Korça është arrestuar nga policia pasi tentoi të transportonte 5 shtetas të huaj me qëllim kalimin e paligjshëm të kufi

Një 53-vjeçar shqiptar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti rrugor mëngjesin e sotëm në aksin Moncalvo-Casale në Itali.

Një 19-vjeçar është arrestuar në flagrancë nga policia pasi ka tentuar të blejë cigare me lekë të falsifikuara.

Policia e Fierit ka vënë në pranga një 45-vjeçar nga Vlora për armëmbajtje pa leje.

Dy të dënuar në Shqipëri për vjedhje me pasojë vdekjen dhe prodhim e shitje narkotikësh janë ekstraduar nga Kroacia dhe Italia.

Fabjan Alameti, shqiptari 21-vjeçar që banonte në New York është dënuar me gati pesë vite burg.

Nga specialistët e Interpol Tirana u krye ekstradimi nga Duesseldorf/Gjermani drejt vendit tonë i shtetasit Ylli Sela, 39 vjeç, lindur në

Një automjet ka përfunduar i përmbysur në kanal përgjatë autostradës Tiranë-Durrës, në afërsi të Maminasit.

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur në Verona të Italisë, ku janë përplasur dy kamionë.