Treni aksidenton një person në hyrje të Durrësit (VIDEO+FOTO)

20/05/2019 - 11:18

Një ngjarje e rëndë është shënuar pak më parë në Durrës. Treni ka aksidentuar një person në hyrje të qytetit.

"DurrësLajm" mëson se i aksidentuari, një nxënës shkolle është dërguar në spital dhe ndodhet në gjendje të rëndë.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e rastit në fjalë.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Gjykata e Katanias ka marrë vendimin për Moisi Habilajn. Habilaj është dënuar me 15 vite  5 muaj e 10 ditë.

Policia e Lezhës ka bërë arrestimin e autorit të dyshuar të vrasjes së shtetasit kryeplakut të fshatit, Gjin Marku ndodhur sot rreth orës

Tensionohet situata edhe në KZAZ-të e Burrelit, ku ka pasur përleshje dhe dhunë mes qytetarëve dhe policisë pasi kërkohet lirimi i ambien

Një fëmijë 6-vjeçar është plagosur në mesnatë me automatik në Krastë të Martaneshit.

Pak pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në Krastë të Bulqizës, ku një person qëlloi me armë zjarri në drejtim të një banese e për pasojë mbe

Një person është vrarë me armë zjarri në Lezhë.

Një punëtor shqiptar në Greqi ka humbur jetën për shkak të një aksidenti në punë.

Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një shtetasi dhe plagosjen e dy të tjerëve ka ndodhur sot në aksin Kukës-Morinë.