U filmua duke i kërkuar seks studentes, arrestohet pedagogu

17/09/2019 - 22:11

Arrestohet nga policia e Elbasanit pedagogu Denis Himçi, pas publikimit në media të një video-përgjimi ku dëgjohej teksa i kërkonte favore seksuale një studenteje.

Denis Himçi është doktor shkencash, pedagog në Universitetin “Aleksandër Xhuvani” në fakultetin e Gjuhëve të Huaja.

Emisioni investigativ Stop publikoi në puntatën e sotme rastin e pedagogut Himci, i cili i kërkonte favores seksuale një studenteje në këmbim të marrjes së disa lëndëve ku ajo ishte mbetëse.

Në videon e publikuar nga “Stop”, pedagogu Denis Himci shfaqet me një makinë luksoze tip Audi, ndërsa tregohet këmbëngulës duke i bërë komplimente dhe duke i premtuar vajzës veç marrjes së provimeve, edhe dhurata gjithashtu.

“Mallkuar ai që nuk të do ty, të çoj unë për ndonjë masazh. Zëre se unë jam engjëlli yt dhe do t’i plotësoj të gjitha nga A-ja te Zh-ja”, dëgjohet të thotë pedagogu në video.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një aksident me vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Çekrez të Gramshit ku dy persona kanë vdekur dhe tetë të tjerë janë plagosu

Një 37- vjeçar shqiptar është qëlluar me plumb në kokë në rrugën Kerasuntos të lagjes Egaleo në Athinë të Greqisë.

Një biznesmen është shoqëruar nga policia në aeroportin “Nënë Tereza” në Rinas për shkak se është kapur me armë.

Një aksident ku janë përfshirë dy automjete me pasojë plagosjen e një pasagjereje, është regjistruar mesditën e kësaj të shtune.

Dy automjete kanë përfunduar në një kanal në rrugën Rinas - Fushë-Krujë pranë vendit të quajtur “Kthesa e Bubqit”.

Një tjetër tentativë për të transferuar paratë në mënyrë të paligjshme është goditur sot, por kësaj here nga Policia e Rinasit.

Në vijim të zbatimit të masave të shtuara për luftën ndaj krimeve ndërkufitare, si rezultat i kontrolleve të shtuara, Policia Kufitare e

Policia e Tiranës ka arrestuar katër të rinj, të cilët shpërndanin kokainë dhe kanabis, në zona të ndryshme të kryeqytetit.

Një i ri është arrestuar për armëmbajtje pa leje, pasi u kap me një pistoletë.

Arrestohen në flagrancë 3 drejtues mjeteshm dy prej të cilëve kanë shkaktuar aksidente.