U gjet i mbytur në plazh një ditë më parë, identifikohet i moshuari nga Durrësi

11/06/2019 - 08:36

Policia e Durrësit njofton se është identifikuar shtetasi i cili u gjet i mbytur në det një ditë më parë.

Nga burimet zyrtare mësohet se identifikimi është bërë nga familjarët të cilët janë njoftuar përmes medias.

Bëhet fjalë për 86-vjeçarin N.P., banues në lagjen nr.15 të Durrësit.

NJOFTIMI I POLICISË

Identifikohet shtetasi i gjetur ditën e djeshme në lagjen Nr.13 ,Durrës, i cili ishte mbytur në det.

Identifikimi është bërë  nga familjarët e tij, të cilët janë njoftuar nëpërmjet medias pas njoftimit të dhënë nga Policia.

Trupi i pa jetë i përket shtetasit N.P., 86 vjeç ,banuese në lagjen Nr.15 ,Durrës.

Drejtoria Vendore e Policisë Durrës falenderon mediat për bashkëpunimin.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Dëmtohet gjatë punimeve të instalimit të statujës së Redonit, një punonjës 38-vjeçar nga Durrësi.

Rëndohet bilanci i viktimave që humbin jetën gjatë këtij sezoni turistik.

Policia ka arrestuar në flagrancë një 60-vjeçar në Memaliaj pasi u kap duke kultivuar fidanë kanabisi.

Një 26-vjeçare ka ndërruar jetë para pak minutash pasi ka goditur nga pas një trajler.

Kryetari i Bashkisë së Lezhës, Fran Frrokaj është proceduar penalisht në gjendje të lirë.

Një makinë ka dalë nga rruga në Gjirokastër dhe si pasojë janë plagosur tre persona.

56-vjeçari Lavdosh Sulo, i cili ditën e djeshme vrau gruan e tij 44-vjeçare Laureta Sulo, për xhelozi u arrestua i larë në gjak pak metra

Policia e Tiranës ka goditur një tjetër rast të shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla në sajë të operacionit antidrogë “Recid

32 shtetas shqiptarë të cilët kishin kërkuar azil në Francë dhe Belgjikë janë riatdhesuar.

Policia e Tiranës ka vënë në pranga 3 persona dhe ka shpallur në kërkim 3 të tjerë të akuzuar për vepra penale kundër procesit zgjedhor.