Vdes në spital foshnja e lindur në shtëpi, nëna në gjendje të rëndë

Postuar: 13/02/2018 - 15:52

Një foshnjë vetëm dy javëshe ka ndërruar jetë ditën e djeshme në maternitetin “Koço Glozheni” në Tiranë, ndërsa e ëma ndodhet në gjendje të rëndë.

Policia bën me dije se nëna 40-vjeçare me inicialet V.K., e ka lindur foshnjen në kushte shtëpie, ndërsa pas komplikacioneve është dërguar në spital.

Nga veprimet e kryera rezulton se 40-vjeçarja është me çrregullime mendore.

Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për vlerësim juridik.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Një grindje mes një 32-vjeçari dhe një 49-vjeçari nga Durrësi ka përfunduar me dhunimin e shtetasit I.L.

   Rreth orës 19:15 tre persona të maskuar, një prej tyre me armë kanë hyrë me dhunë në një banesë në hyrje të qytetit të Lezhës, në afër

   Familja Preka në këto orë po perballet me një tragjedi të padëgjuar më parë dhe me momente të vështira!

   Gruaja shqiptare që u plagos mbrëmë me armë në Athinë, ka dhënë detaje të rëndësishme për hetuesit grekë në lidhje me autorin e dyshua

   Pesë emigrantë shqiptarë në Britaninë e Madhe kanë rënë në prangat e policisë, pasi janë kapur si emigrantë të paligjshëm.

   Një adoleshente ka gjetur vdekjen në spitalin “Nënë Tereza” në kryeqytet këtë të mërkurë pasi sipas policisë, dyshohet se është vetëhe

Dy shqiptarë, njëri prej të cilëve me origjinë nga Kosova, janë arrestuar nga Policia e Stambollit teksa po përpiqeshin të hidhnin në tre

Drejtoria Vendore e Policisë Durrës ka arrestuar në flagrancë një shtetas dhe ka shpallur në kërkim 3 të tjerë ditën e djeshme.

Një 30-vjeçar ka tentuar të vrasë veten duke u hedhur nga pallati.

Një aksident me pasojë plagosjen e një biçiklisti ka ndodhur në Durrës një ditë më parë në lagjen nr. 16.