Vetëvaret një 28-vjeçar nga Durrësi në banesë

14/08/2020 - 12:04

Një tjetër ngjarje e rëndë raportohet nga Durrësi, ku një i ri 28-vjeçar është vetëvarur në banesën e tij.

Policia informon paraprakisht se ngjarja ka ndodhur para pak minutash, kur në banesë është gjetur i vetëvarur shtetasi K.M., 28 vjeç, banues në Durrës.

“DurrësLajm” mëson se ngjarja është shënuar te lagjja nr.17 pranë Ujësjellësit, ndërsa rrethanat që e shtynë të riun drejt aktit ekstrem nuk dihen ende.

Informacioni paraprak nga policia

Më datë 14.08.2020, rreth orës 11:41, është gjetur i vetëvarur  në banesë shtetasi K.M., 28 vjeç, banues në Durrës, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aksidenti i rëndë që ndodhi mesnatën e së dielës në Petritoli, Itali, ku humbi jetën një 10-vjeçar shqiptar ka tronditur komunitetin e zo

Mbrëmjen e sotme, rreth orës 19:30, në Sukth, Durrës, një mjet me drejtuese shtetasen L.H., është përplasur me një mjet tip "Volkswagen",

Policia e Sarandës ka shpallur në kërkim 24-vjeçarin Kosta Kaca.

Është ndarë nga jeta ditën e sotme 57-vjeçarja Adelina Rizvani, mami në maternitetin e Sarandës.

Në kohën kur drejtësia ende nuk e ka thënë fjalën e saj për Bledar Jambellin që akuzohet si urdhërues i vrasjes së Artan Cukut, familjarë

Vijon puna për evidentimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve.

Forca e posaçme "Shigjetat" kanë goditur një tjetër rast të veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve.

Një person në Lushnjë është arrestuar në flagrancë dhe një tjetër është shpallur në kërkim, pasi nën kërcënimin e një mjeti prerës i kanë

Një 60-vjeçar nga Saranda është kapur në pikën kufitare të Kakavijës nga inspektori i ISHSH-së Gjirokastër, teksa kërkonte të kalonte në

Arrestohen në flagrancë në Durrës 2 drejtues mjetesh, njëri prej të cilëve i dehur, ndërsa tjetri pa leje drejtimi.