VIDEO/ Vazhdojnë kërkimet në det për peshkatarin 32-vjeçar nga Durrësi

29/11/2020 - 09:51

Forcat e Policisë, polumbarët dhe forcat detare vazhdojnë kërkimet për peshkatarin 32-vjeçar, i cili ka humbur kontaktet që nga dita e djeshme kur hyri në det për peshkim.

Gjatë ditës së djeshme, policia u njoftua nga familjarët e shtetasit S. P., 32 vjeç, se ai ishte futur në det për të peshkuar, dhe më pas kishte humbur kontaktet.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen  e plotë të rrethanave.

Këto janë dhe pamjet që përcjell operatori i "DurrësLajm" nga kërkimet që po bëhen në det për të riun, teksa në breg të detit ka dalë dhe varka e tij e peshkimit.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Policia e Shtetit njofton se gjatë 48 orëve të fundit janë ndëshkuar me masë administrative 885 shtetas që nuk zbatuan masat anticovid.

Një 30-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës, pasi akuzohet për trafik të lëndëve narkotike, ndërsa dy të tjerë janë proceduar për

Një aksident me pasojë vdekjen e një vajze të re ka ndodhur një natë më parë në Vlorë.

Katër persona janë arrestuar nga Policia e Tiranës të cilët dërgonin qytetarë në Gjermani nëpërmjet falsifikimit të dokumenteve duke shfr

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rrugën e Kombit.

Një 65-vjeçar është vetëvraë me armë gjahu në banesën e tij.

Një aksident me pasojë vdekjen e një shtetasi ka ndodhur në aksin rrugor Fier-Patos rreth orës 06:20.

Një person, i ri në moshë i veshur me bluzë sportive ngjyrë gri dhe mban një maskë të zezë.

Një vajzë e re 23-vjeçare ka humbur jetën në një aksident tragjik të ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Vlorë-Fier, pranë vendit të