Vidhet banesa në Durrës, hajdutët marrin gjithçka

Postuar: 11/12/2017 - 14:17

Një banesë në Durrës, në lagjen nr.12 është boshatisur nga hajdutët.

Burime zyrtare nga policia njoftojnë se është vjedhur banesa e shtetasit Xh. S.,  vjeç 47.

Autorët, ende të paidentifikuar nga ana e policisë, kanë hyrë në banesë dhe kanë arritur që të vjedhin të gjitha orenditë.

Ngjarja është regjistruar këtë të diel rreth orës 12:00.

Po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

 Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e të hënës, rreth orës 19:10, në autostradën Tiranë-Durrës.

Dy automjete janë përplasur në Elbasan paraditen e sotme, në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji.

I goditi rrufeja ndërsa lëviznin me traktor, vdes gruaja, dy burra plagosen rëndë.

Sekuestrohen lëndë plasëse, fitil zjarrpërcjellës dhe kapsolla detonatore, arrestohet në flagrancë poseduesi.

Rreth orës 22:00 të mbrëmjes së sotme raportohet se në zonën pranë "Brrylit" në Tiranë ka rënë zjarr në banesë në pallat përballë Ministr

Një punëtor shqiptar ka alarmuar policinë në Ostuni të Brindisit, pasi kishte harruar çantën në stacionin hekurudhor.

Ka ndërruar jetë një prej të plagosurve në aksidentin e trefishtë të ndodhur pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës.

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të marte në autostradën Tiranë-Durrës.

Një 36-vjeçar shqiptar, identieti i të cilit nuk bëhet me dije, u arrestua me 112 kg kanabis në Greqi.

Ka humbur jetën 53-vjeçarja Veronika Luka, pasi u godit nga rrufeja mesditën e sotme në Shkodër.