Zbulohet identiteti i personit që u rrëmbye në mes të ditës në Kamzë

17/01/2020 - 20:09

Është zbuluar identiteti i personit që u mor peng ditën e sotme në rrugën "London", në Kamzë.

Ai quhet Jak Prenga dhe u mor peng mnga dy persona, ndërkohë që për fatin e tij nuk dihet ende asgjë.

Prenga fillimisht u dhunua nga dy persona ndërsa ishte në makinën e tij. Ata e tërhoqën dhe e futën në makinën e tyre.

Për herë të fundit makina është parë në Urën e Gjoles, ndërkohë që mendohet se ka humbur gjurmët në Fushë-Krujë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një shqiptar në Britaninë e Madhe, i cili është në burg për vjedhje në seri, është bërë lajm në mediat më të rëndësishme në vend, për shk

Policia e Shtetit ka reaguar pas vetëvrasjes së autorit të krimit të dyfishtë në Kodër Rrëshen të Mirditës, Fatmir Kolecaj.

Vret veten në banesën e tij Fatmir Kolecaj. Ai është gjetur i pajetë në banesën e tij në fshatin Zejmen.

Finalizohet një tjetër operacion policor për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e dhënies së ndihmës shtetasve të huaj, për kali

Policia në Gramsh ka vënë në pranga tre persona dhe sekuestruar rreth 13 kg lëndë narkotike kanabis dhe automjetet me të cilat udhëtonin.

Policia italiane ka realizuar me sukses një operacion, duke arrestuar dy shqiptarë për trafik droge.

Një shqiptar është gjetur i pajetë në një depo në Greqi.

Një aksident rrugor është regjistruar pak minuta më parë pranë urës së Dajlanit, në Durrës.

Policia e Durrës po zhvillon operacion në të gjithë Qarkun për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike.

Një krim në familje ka tronditur qytetin e Durrësit mesditën e sotme, kur burri vrau gruan me levë brenda dyqanit të tyre.