Zjarr në një banesë në Durrës, shpëtohet i moshuari

17/08/2019 - 11:49

Zjarr në katin e katërt të një godine pesë katëshe në qendër të Durrësit, shpëtohet mrekullisht i moshuari.

“DurrësLajm” mëson se ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme në lagjen nr.4 të qytetit, në apartamentin e 83-vjeçarit me iniciale Dh.I..

I moshuari, i cili fatmirësisht është jashtë rrezikut,  jeton i vetëm në banesën e tij në bulevardin “Dyrrah”, ku ka marrë flakë kuzhina.

Në vendngjarje ndodhen policia, forcat zjarrfikëse si dhe një ambulancë.

Forcat blu kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Strukturat e Policisë së Shtetit kanë vijuar kontrollet në të gjithë territorin, në zbatim të masave kufizuese të shpallura nga qeveria s

Ish-futbollisti i Kombëtares, Klodian Duro, u arrestua në datën 24 mars, nga policia e Tiranës, për shkak të përndjekjes ndaj ish-gruas.

  • Bashkëpunimi dhe koordinimi i veprimeve mes DVP Durrës dhe Interpol Tirana vë në pranga një të kërkuar, i dënuar në Itali pë

Strukturat e Policisë kanë vijuar kontrollet në të gjithë territorin, në zbatim të masave kufizuese të shpallura nga qeveria shqiptare, p

Policia e Tiranës ka vënë në pranga ish-futbollistin e Kombëtares shqiptare, Klodian Duro.

Një fëmijë shqiptar 7 muajsh e gjysmë u diagnostikua me Covid 19 në ishullin e Rodosit në detin Egje, rasti i parë në ishull.

Një banesë është përfshirë nga flakët në fshatin Poloskë të Devollit.

Një shqiptar nga Tropoja, ndaj të cilit ishte lëshuar një urdhër arresti ndërkombëtar është dënuar nga një gjykatë angleze pasi u kap me

Gjashtë dyqane, të ndodhura në zonën historike të Vlorës, janë përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme.