Zjarr në pallatin e banesave sociale

19/10/2019 - 08:39

Një apartament në katin e fundit të një pallati është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në kryeqytet.

Ngjarja ka ndodhur në një prej banesave sociale në zonën e Shkozës dhe dyshohet se shkak është bërë një shkëndijë elektrike.

Mësohet se brenda në banesë ndodhej një grua me 3 fëmijët e saj, te cilët nuk kanë pësuar lëndime fatmirësisht.

Forcat zjarrfikëse ndodhen në vendin e ngjarjes.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Regjistrohet viktima e tretë brenda pak ditësh në Durrës, si pasojë e mbytjes në det.

Një 65-vjeçar ka rrezikuar të mbytet teksa është futur të lahej në Liqenin Artificial në Tiranë.

Policia e Shtetit ka konfiksuar tri llogari bankare të 66-vjeçarit Lako Levani, me vlerë 140 milionë lekë, që dyshohen se janë përfituar

Një 25-vjeçare ka rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi akuzohet se ka kanosur në mënyrë sistematike një 54-vjeçar, ku i kërkonte n

Shtyhet sërish seanca për Arbër Çekajn, i cili akuzohet për trafikimin e 613 kilogramë kokainë në Portin e Durrësit.

Një operacion i sektorit për hetimin kompjuterik i Policisë së Shtetit dhe të Tiranës i koduar “Transferta”, ka vënë në pranga 9 persona

Policia e Kufitare e Rinsait vijon kontrollet intensive për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë.

Policia e Vlorës ka arrestuar dy të rinj, të cilët akuzohen për vjedhje dhe falsifikim monedhash.

Në kuadër të operacionit të koduar “Antikat”, Policia e Durrësit arrestoi 3 persona, të cilët akuzohen për veprimtari kriminale në fushën

Një 53-vjeçar është gjetur i mbytur mëngjesin e sotëm në rezervuarin e Sellcave në Bilisht.