Kur vëllezërit luftojnë për një top (Foto)

11/06/2016 - 20:31

Ndeshja e sotme Shqipëri-Zvicër kishte një emocion më të madh brenda, pasi në të luanin vëllezërit Xhaka kundër njëri-tjetrit. Taulanti dhe Graniti luajnë për skuadra të ndryshme në të njëjtën fushë.

Janë disa prej momenteve që nuk i shpëtojnë syrit të fotoreporterëve, bëhet fjalë për “Luftën” e dy vëllezërve Xhaka për të rrëmbyer topin. Po më shumë se kaq, “lufta” e tyre është emocionale.

 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: