"Donin të më çonin në shtrat që të firmosja", akuzon ish-basketbollistja serbe

14/07/2020 - 22:04

Milica Dabovic, kampione Europe me Serbinë në vitin 2015, ka qenë një nga basketbollistet më të bukura.

Tashmë 38 vjeçe, ajo ka zbuluar se çfarë i ka ndodhur përgjatë karrierës së saj, në momentet e nënshkrimit të kontratave.Ajo nuk zbulon detaje, në lidhje me klubin apo personat që kishin tentuar të përfitonin prej saj.

“Kur kontrata më skadoi, mora një ofertë të papërshtatshme nga shefat. Më kërkuan marrëdhënie intime para se të vazhdonim bashkëpunimin. Unë nuk u përfshiva në diçka të tillë dhe kështu që mund ta shikoj veten në pasqyrë me krenari. Nuk isha një vajzë që firmosja kontratat përmes shtratit”, tregon Dabovic, i cili ishte pjesë e kombëtares serbe të basketbollit dhe fitoi edhe medaljen e bronztë në Lojërat Olimpolike Rio 2016.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Shënojeni diku emrin Elina Zhengo pasi me siguri do ta dëgjoni shpesh në të ardhmen si një ndër atletet më premtuese në Europë.

Një foshnjë raportohet se ka lindur shëndoshë e mirë në Kinë, megjithese i ishte mbështjellë kordoni i kërthizës rreth gjashtë herë përre

Fotoreporteri Bilal Jawich ishte në shtëpinë e tij, në periferi të Bejrutit kur një shpërthim, i cili ka lënë të paktën deri tani mbi 100

Ujori është një nga ato shenjat e ndërlikuara që i jep më shumë rëndësi miqësisë sesa marrëdhënies në çift.

Hudhra njihet gjerësisht për përfitimet e mëdha shëndetësore.

Gazetari i njohur Alfred Lela ka pozuar nudo përpara aparatit fotografik, duke vendosur një gjethe përpara organit gjenital.

Shenjat astrologjike shpesh zbulojnë shumë sekrete rreth një personi.

Shumë individë  kanë një zakon të keq për të mos pastruar sende që vijnë në kontakt me lëkurën aq shpesh sa duhet.

Familja Bates nga Tennessee i SHBA-ve, ka jo pak po 21 anëtarë.

Modelja e njohur, Gigi Hadid është duke shijuar periudhën e saj të shtatzënisë.