Akuzoi futbollistin e Milanit për përdhunim, modelja tashmë rrezikon burgun

17/01/2020 - 16:35

Kur tri vjet më parë nisi kjo çështje, u duk se Teo Hernandez mund ta pësonte. Sapo kishte nënshkruar me Realin e Madridit, por më shumë se sa transferimi i tij, në media komentohej deklarata e një vajze, e cila e akuzonte francezin se e kishte droguar dhe më pas përdhunuar. 

Paditësja ishte Luisa Kremleva, modele ruse, e cila sillte fakte për çdo gjë që kishte ndodhur në një diskotekë të Marbejas në Spanjë. Një vit më parë, akuzat e vajzës ishin rrëzuar të gjitha, sepse ekzaminimet gjinekologjike kishin treguar ekzistencën e një raporti seksual, ndërsa ato të gjakut përjashtonin çdo shenjë droge në gjakun e vajzës.

Hernandez, nga ana e tij, kishte këmbëngulur për pafajësinë, duke thënë se mes çiftit çdo gjë kishte ndodhur me konsensus. Dje gjykata vendosi përfundimisht pafajësinë e lojtarit të Milanit, teksa prokura ka hapur një dosje ndaj modeles, e cila akuzohet për akuzë të rreme.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Gaforrja cilësohet si shenja më e komplikuar e zodiakut !

Të gjithë e kemi pyetur veten se përse përgjigjemi gjithnjë me “Alo” kur flasim me dikë në telefon.

Duket se tersi nuk po i ndahet familjes mbretërore angleze.

Është ndarë nga jeta në moshën 15-vjeçare, aktorja e famshme Pearl Waligwa.

Kosova feston 12-vjetorin e Pavarësisë dhe në këtë ditë të shënuar shumë nga personalitetet e njohura kanë bërë urimet e tyre.

Një Lamborghini i marrë me qira për një çift martesor shpërtheu pasi u përplas me një makinë Golf VW të parkuar.

Ish-zonja e parë e Amerikës, Michelle Obama ka vendosur të mos i ndjekë në rrjete sociale të bijat dhe jo pa arsye.

NJë grua ka gjetur unazën e bashkëshortit të saj pas 47-vitesh që e kishte harruar në një dyqan në qytetin amerikan të Brunsëick Maine.

Qentë janë një thesar i vërtetë, por zbulimi i kohëve të fundit për ato që ata në të vërtetë ëndërrojnë, do t’ju bëjë t’i vlerësoni më sh

Këngëtarja e njohur e muzikës folklorike, Silva Gunbardhi ka qenë ditën e sotme e ftuar në programin ‘E diell’ ku i është përgjigjur një