Bashkëshortja e Zarates pa frena: Mauro do më lejonte të bëja seks me Bekamin, shikojmë porno bashkë

Postuar: 25/05/2018 - 13:31

Bashkëshortja e sulmuesit argjentinas, Mauro Zarate, i cili aktualisht është pjesë e Velezit, i ka surprizuar të gjithë me deklaratën e bërë. Natalia Veber e shpreh hapur fantazinë seksuale me Devid Bekam si dhe tregon që shikon me Mauron porno për tu motivuar.

"Kam fantazi seksuale me Devid Bekam. Mauro e di. Ai më thotë se është i ftohtë. Më jep leje për të shkuar në shtrat. Mauros do t’i jepja leje të shkonte me Çeleste Çid. Ajo është vajza më e bukur në Argjentinë, por gjithçka mbetet në imagjinatë. Me bashkëshortin shikojmë filma porno, të cilët na motivojnë. Vendi im i preferuar për të bërë seks është në dush. Mauro xheloz? Ai kontrollon mirë. Është përdorur për të dërguar mesazhe. Unë jam xheloze shumë sepse shkruan me të njëjtin ton, por secili prej nesh e di se çfarë duhet të bëjë. Mauro më shkruan mesazhe pikante, është mirë të mbash gjallë zjarrin e çifti", shprehet bashkëshortja e Zaratës për programin "Espectaculo". Çifti është martuar në vitin 2011.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Një peticion në mbështetje të një shoferi francez autobusësh që përballet me masë disiplinore pasi u filmua teksa qëllonte me shuplakë

Ka sezone kur flokët tuaj janë shumë të butë dhe me shkëlqim, por ka dhe raste kur janë shumë të ashpër dhe të thatë.

Fëmijët kanë dalë në rrugët e Gjermanisë këtë javë për të protestuar kundër përdorimit të tepruar të telefonavae nga prindërit e tyre.

Mesfushori i Çelsit, N’Golo Kante, ka bërë që disa tifozë të kalojnë një natë të paharruar.

Kompania SpaceX e Elon Musk ka zbuluar turistin e parë që do të fluturojë rreth Hënës.

   Njerëzit nuk mund të jenë 100% të mirë apo të këqij, ne të gjithë kemi një sasi të mirësisë dhe të keqes në trupin tonë.

   Arkeologët egjiptianë kanë zbuluar statujën e një sfinksi ndërkohë që zbraznin ujin nga tempulli faraonik i Kom Ombo në qytetin jugor

Njerëzit shpesh përcaktojnë qëllime të ndryshme gjatë gjithë jetës së tyre.

Të gjithë atë njerëz që përtojnë të shkojnë në palestër apo nuk ushtrojnë aktivitet fizik, do t'ju vijë shumë keq për veten e tyre pasi t

Një 83-vjeçar në Irlandë është përleshur me 3 persona për të penguar një grabitje në një dyqan bastesh.