E moshuara fiksohet pas Murinjos, në trupin e saj gjenden 38 tatuazhe të teknikut portugez

05/12/2019 - 18:11

Murinjo është padyshim një nga trajnerët më të mirë në botë dhe protagonist si në fushën e blertë, ashtu edhe jashtë saj. Karakteri i trajneri portugez shpesh herë e bën pre të polemikave të shumta dhe të urrejtjeve nga tifozeritë kundërshtare por ka edhe shumë tifozë që janë të fiksuar pas tij.

E tillë është tifozja 62-vjeçare, Vivien Badikot e cila ka një dashuri të madhe për trajnerin portugez. Trupin e saj, ia ka kushtuar tatuazheve për trajnerin portugez dhe deri më tani, numëron plot 38 tatuazhe që lidhen me “Special One”.

Të parin tatuazh, 62-vjeçarja e ka bërë në vitin 2017 ndërsa të fundit vetëm pak ditë më parë dhe lidhet me emërimin e tij si trajner te Totenhemi.Në trupin e saj ka tatuazhe të çuditshme dhe me Murinjon që shfaqet në forma të ndryshme. Në një tatuazh, ai ka rolin e “50 Shades of Gray”, ndërkohë që paraqitet edhe si Santa Klaus, në zemër të kuqe dhe si “Godfather”.

“Murinjo është i pashëm, inteligjent dhe e dua për ato që ka arritur si trajner. Është shumë i rëndësishëm për mua sepse e dua. Do të bëja edhe më shumë se kaq dhe po mendoj se çfarë do të bëj tjetër. Është shumë seksi ta shohësh nga stërvitja në ndeshje”, u shpreh Badikot.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një postim në rrjete sociale i kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj ka ngritur dyshimet se këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua

Kombinimi i veshjeve me aksesorë shtesë për të krijuar një stil unik është pjesë e pandarë e përditshmërisë së artistes durrsake Asel Ist

Majat e djegura të flokëve janë një shqetësim i vazhdueshëm, por nëse tregohesh pak më e kujdesshme, mund t’i evitosh.

Princi Philip do të kishte festuar 100-vjetorin e lindjes më 10 qershor dhe me rastin e ditës së tij të lindjes, anëtarët e familjes mbre

Marsi është planeti i energjisë dhe jetës suaj mund t’i kishte munguar, por kjo situatë po ndryshon pasi tashmë planeti do të kalojë në s

Janë plot dhjetë ndryshime ato të cilat sjellin në vetvete kundërshtime mes gjinisë mashkullore dhe femërore.

Kur punojmë shumë për të përfunduar një projekt, shumica prej nesh përpiqen të dëgjojnë muzikë, në mënyrë që të përqendrohemi në detyrën

Një 18-vjeçare në Itali ka ndërruar jetë si pasojë e një tromboze.

Studiuesja e astrologjisë Keti Sula ka treguar se përse kryeministri Edi Rama fitoi zgjedhjet parlamentare të 25 prillit.

Në verë më shumë se kurrë, dielli shqetëson shikimin tonë, prandaj përdorimi i syzeve dielli bëhet më i domosdoshëm.