“Eklipsoi” finalen e Champions-it, UEFA i bllokon “Instagram”-in Kinslei Volanskit

03/06/2019 - 12:39

Kinslei Volanski tërhoqi vëmendjen e të gjithë botës gjatë finales së Ligës së Kampionëve ndërmjet Liverpulit dhe Totenhemit. Modelja ruse provokoi duke u futur në fushën e blertë. Kjo skenë kishte si qëllim promovimin e “Vitaly Uncensured”, një faqe në internet që ka përmbajtje erotike.

Volanski është e lidhur me Vitali Zdorovetski, i cili është një personazh i famshëm në rrjetet sociale, ku shfaqet në video dhe foto me femra seksi. Në vetëm disa orë, llogaria e “Instagram”-it të modeles pësoi një tërmet duke shtuar 2.4 milionë ndjekës.

Mirëpo, institucioni më i lartë i futbollit në Europë ka ndërhyrë, duke i dërguar kërkesë “Instagram”-it për ta bllokuar këtë llogari. Pas disa orësh kjo llogari e seksbombës ruse u bllokua. Ndërkohë klikimet në “website”-in e Vitalit ishin në një numër të jashtëzakonshëm që sollën edhe një bllokim të serverit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ata që do këpusin zambakun i cili në literaturë quhet “Mis/Akkuş” i zbuluar për herë të parë në Ordu të Turqisë në vitin 1993, do të pagu

Autoritetet malajziane sekuestruan më shumë se 5 mijë breshka të vogla, të cilat u zbuluan në dy valixhe në aeroportin e Kuala Lumpur.

Policia e Berlinit do të vazhdojë të veshë uniformën e plotë të verës, përfshirë pantallonat e gjata dhe mund të heqë vetëm kapelën në va

Bashkëshortja e kryetarit të bashkisë së Tiranës, Ajola Xoxa me anë të një postimi në "Instagram" ka dhënë mbështetjen për rikandidimin e

Jemi mësuar ta shohim të kuruar në daljet e saj por kur miliarderja më e re në botë doli pa make-up dhe pa asnjë filter, njerëzimi u shok

Gjatë procedurave të divorcit, gjykata argjentinase vendosi t’i jepte rëndësi punës më të papaguar; punëve të shtëpisë!

Sozia e Lionel Messit rikthehet dhe një herë në qendër të vëmendjes, këtë herë jo për ngjashmërinë e tij shumë të madhe me sulmuesin argj

Një çift ka festuar dy gjërat më të bukura që i ndodhën në jetën brenda vetëm 30 sekondash.

Sipas një studimi të World Anti-Doping Agency, spinaqi përmban një substancë që përshpejton rritjen e forcës në trajnim.