Fitorja madhështore ndaj Gjermanisë, tifozi meksikan propozon të dashurën për martesë

Postuar: 18/06/2018 - 13:49

Meksika arriti një fitore madhështore duke mposhtur kampionët e botës në fuqi, Gjermaninë, me rezultatin 1-0 falë golit të Lozanos në minutën e 35-të. Një tifoz e kishte paraprirë këtë sukses, teksa një tifoz meksikan, pas entuziazmit të fitores, propozoi të dashurën për martesë.

Çifti u rrethua nga një turmë njerëzish, teksa ai u ul në gjunjë për të bërë propozimin. Në këtë moment vajza u ul dhe i dha një puthje dhe një përqafim. Atmosfertë e jashtëzakonshme.

Të pranishmit mbanin veshur fanellën e Meksikës, ndërsa kjo ditë, do të jetë dita më e bukur në jetë e çiftit meksikan.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   “Game of Thrones” fitoi çmimin Emmy në kategorinë e më të mirit për seritë dramë, për të tretën herë.

   Për ju që jeni supersticiozë, ja disa gjëra që duhet të mbani në çantën tuaj që t’iu ndjekë fati i mirë.

   Ekspertët e zvarranikëve u kanë bërë thirrje australianëve që të tregojnë kujdes nga gjarpërinjtë, për shkak të ardhjes së stinës së p

   Sërish dhunë mes çifteve të famshme.

Zbulohen emrat e të zgjedhurve të kryeministrit Edi Rama në media për fluturimin e radhës me kompaninë e fluturimeve "Air Albania".

Belen Roka është bërë objekt i mediave rozë, që lidhen me sportin në Spanjë.

Një baba iranian është akuzuar se ka dërguar vajzën e tij të bëjë testin e virgjërisë pasi zbuloi se ajo kishte një të dashur sekret.

Një pakujdesi e pilotëve ka shkaktuar lëndimin e më shumë se 30 pasagjerëve indianë.

Një grua ishte duke pastruar dhomën e vajzës së saj, kur u tmerrua nga ajo çfarë pa poshtë krevatit.

Një kirurg kalifornian dhe e dashura e tij janë vënë nën akuzë për drogimin dhe sulmin seksual ndaj dy grave, ndërsa autoritetet thonë se