Hap derën pa parë: 30 mije euro dëm për Ferrarin e Lapos

Postuar: 19/04/2018 - 17:13

Lapo Elkann nuk është shumë i pëlqyer në Milano, por duket se edhe ai vetë nuk e ka me shumë fat qëndrimin në Milano.

Pinjolli i familjes Agnelli në fillim të kësaj jave ndodhej në Milano dhe pasi parkoi Ferrarin e tij të personalizuar, pa parë në pasqyrë, hapi derën për të dalë: një Toyota Yaris e përplasi dhe dëmi në makinë kap shifrën e 30 mijë eurove.

Lajmi është dokumentuar nga e përjavshmja ‘Oggi’ nëpërmjet fotove. Lapo kishte parkuar për të drekuar në një restorant në rrugën “Montenapoleone”, kur ndodhi aksidenti me Ferrarin e tij të personalizuar me ngjyrë blu. Pas përpjasjes Lapo ka patur një moment hutimi dhe ka debatuar edhe me vajzën që drejtonte Toyota-n.

Lapo është larguar më pas nga vendi i aksidentit, ndërkohë që një prej mekanikëve të Ferrarit që erdhi për të tërhequr makinën, konstatoi se dëmi shkon rreth 30 mijë euro, ndoshta edhe më shumë…

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Kryeministri shqiptar Edi Rama gjatë takimeve me popullin në disa qarqe të ndryshme të vendit, ka ripërsëritur disa herë nëse qytetarë

   Grupi Google You Owe, që përfaqëson 4.4 milionë përdorues të iPhone, akuzon Google duke i kërkuar 4.29 miliardë dollarë kundër grumbul

   Fituesja e Eurovisionit nga Izraeli, Netta u komentua shumë pas fitores për shkak të këngës së saj që nuk u prit dhe aq mirë.

   Padiskutim ajo është një nga gjyshet më sexy por dhe një nga këngëtaret më të kuruara edhe pse nuk është e brezit të ri.

Biologët po paralajmërojnë për një invazion të krimbave gjigantë grabitqarë në territorin e Francës përmes katër kontinenteve.

Një dhëndër është divorcuar nga nusja vetëm 15 minta pasi u martuan sepse u ndje i ofenduar nga kërkesa e çmimit të nuses që i bëri vjehr

Ish-futbollisti i Barcelonës dhe Milanit, braziliani Ronaldinjo do të martohet me dy femra njëkohësisht!

Dua Lipa po ngjit shumë shpejt shkallët e karrierës dhe ka arritur sukses të jashtëzakonshëm në tregun muzikor ndërkombëtar.

   Sot mbushen 10 vite nga ndarja tragjike nga jeta e themeluesit të Top Medias dhe njeriut që revolucionarizoi median në Shqipëri.

   Çdo shenjë e zodiakut është super e zgjuar dhe spikat për një karakteristikë tipike. Gjeni se cila është e juaja.