"Më rreh dhe kërcënon me vdekje", gruaja denoncon ish-futbollistin e Interit

21/06/2019 - 12:22

Probleme për ish-mbrojtësin e Barcelonës dhe Interit, Maksuell, sot në rolin e drejtuesit te PSG. Braziliani është denoncuar nga gruaja e tij për ushtrim dhune dhe kërcënime me jetë.

“Le Parisien” ka zbuluar se koordinatori sportiv i klubit parisien, prej mbrëmjes së të mërkurës, është nën hetim, pasi bashkëshortja, Xhulia Nagamine, ka bërë një denoncim më 27 mars për dhunë dhe kërcënim me jetë.

Gruaja, me të cilën ai ka 13 vite i martuar, e ka akuzuar ish-futbollistin se ka ushtruar dhunë të përsëritur ndaj saj që në fillim të marrëdhënies së tyre.

Gjatë një sulmi në vitin 2012, asaj i janë thyer edhe dy gishta. Maksuell i mohon akuzat: “Më vjen keq që gruaja ime e përdor ligjin në këtë mënyrë. Për të mirën e fëmijëve të mi, do konfirmoj pafajësinë time totale”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një nga tregjet më të famshme të Krishtlindjeve në Gjermani paraqiti një tortë, e cila peshonte rreth 4 tonë.

Mund të tingëllojë si gjëja më absurde që keni dëgjuar së fundmi, por po, është e vërtetë: një banane e ngjitur në mur me ngjitës doli në

Një video e David Beckham duke fjetur është vendosur për tu parë në spitalin e Londës, ku edhe ish-futbollisti lindi.

Observatori Evropian Jugor (ESO) ka krijuar një vizualizim të frikshëm dixhital që tregon se çfarë do të ndodhë me Tokën kur planeti ynë

Në disa raste thonë se qentë nuk janë të denjë për njerëzit.

Ende nuk dihet me siguri fati i godinës 6-katëshe, në bulevardin “Dyrrah”, të cilit i është vënë shiriti bllokues që ditën e parë të tërm

Ndonëse nuk i presim me gjallërinë e një viti më parë për shkak të tragjedisë që vendi kaloi më 26 nëntor, festat e fundvitit janë pranë.

Drejtuesi i një automjeti ka shpëtuar për mrekulli kur një mbikalim është shembur dhe e gjitha është kapur nga kamerat e sigurisë.

Edhe pse muaji dhjetor nuk hyri aspak siç donim, bilanci i 51 viktimave të tërmetit duket se fashiti pak magjinë e tij, mos harroni se pë

Pas tradhëtisë që u kthye në kryefjalën e mediave, Khloe Kardashian tregoi në një status në Instagram se është gati të falë ish-partnerin