Messi sërish baba, lind djali Ciro, argjentinasi mungon ndaj Malagas

Postuar: 10/03/2018 - 20:15

Lionel Messi bëhet sërish baba. Ai dhe bashkëshortja e tij Antonella Roccuzzo u bënë prindër për herë të 3-të, pasi mëngjesin e kësaj të shtune lindi djali i tretë i çiftit i vogëli Ciro.

Lajmi u konfirmua edhe nga vetë klubi i Barcelonës, me Messin që u përjashtua nga lista e të grumbulluarve për sfidën ndaj Malagas për t’i qëndruar pranë bashkëshortes dhe djalit të tij të sapolindur.

Pas Thiagos dhe Mateos, Ciro është djali i tretë i familjes Messi, me argjentinasin që po kalon një moment të artë jo vetëm në fushën e blertë por edhe në jetën private.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Njihet për jetën e shfrenuar që bëhet gjatë sezonit turistik, e ndikuar kjo edhe nga numri i madh i turistëve të huaj.

   Mund të konsiderohet si fotografi më i “çmendur” në botë.

   Një grua e quajtur Natasha, mblodhi së bashku dhjetëra meshkuj që i kishte kontaktuar më parë në Tinder.

   Deputeti i PD-se ne Vlore, Agron Shehaj, eshte bere baba per here te trete.

   Një incident i vogël që ka shkaktuar mjaft të qeshura ka ndodhur në ndeshjen hapëse të kampionatit të Ugandës.I ftuar për të shkelmuar

   Marrëdhëniet afatgjata dhe të qëndrueshme janë shumë të dëshiruara, por jo të gjithë janë të suksesshëm në këtë aspekt.Disa shenja të

Ky është momenti që tifozët lejnë rivalitetin e tyre mënjanë për të ndihmuar fëmijët e sëmurë.

Nemesio Oseguera Cervantes i njohur dhe si "El Mencho" është lordi i ri i drogës më i kërkuari në Amerikën e Veriut pasi autoritetet amer

Vijojnë të dalin detaje të reja nga QTU, qendra e parë tregtare në vend, e cila po restaurohet, për të ardhur më e madhe dhe më e larmish

Kim Kardashian e ka shprehur gjithmonë afeksionin që ka për grimin dhe bukurinë.