Ngacmoi femrën që nuk duhej, ish-lojtari i Çelsit dhunohet keq në një lokal nate

09/09/2019 - 10:48

Mesfushori anglez, Dani Drinkuoter është dhunuar keq në një lokal të Mançesterit, siç raporton britanikja "The Sun". Mësohet se ish-lojtari i Çelsit, u rrah nga disa persona, pasi kishte ngacmuar një vajzë në një pub nate.

Ky ngacmim solli një debat që degradoi në dhunë më vonë. 29-vjeçari ka ngacmuar vajzën edhe pse ajo nuk ka pranuar shoqërinë e tij. Truprojat e kanë nxjerrë jashtë lojtarin, aty ku një grup burrash e kanë rrahur atë duke e mbuluar në gjak.

Nga sa bëhet me dije, Drinkuoter ka ngacmuar partneren e futbollistit Kgosi Nthle, që luan në kategoritë inferiore dhe ka marrë një "faturë" goxha të madhe në fund.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Fotoja e një vogëlushi nga Kosova është publikuar dje në ekranin gjigand të “Times Square” në New York.

Dashurisë i janë thurur vargjet më të bukura që mund të krijojë mendja e njeriut, vepra arti që kapërcejnë kufijtë e së imagjinueshmes, e

Edhe pse kanë kaluar 10 vite nga vdekja e tij, çështja e Michael Jackson vijon të jetë mjaft e diskutuar në media.

Pak kohë më parë Era Istrefi publikoi bashkëpunimin me reperin rus Sayonara Boy.

Rrudhat janë pjesë e paevitueshme e procesit të plakjes.

Xhejson Bafti, vogëlushi që bëri për vete shqiptarët me të folurën karakteristike, teksa nuk shqiptonte dot shkronjën “k”, ka nisur sot r

Publikimi i fotove nudo të Princeshë Dianës në vitin 1996 krijoi një skandal.

Enti Federal i Mjedisit ka gjetur thuajse te të gjithë fëmijët e kontrolluar mbetje plastike të dëmshme për shëndetin.

Kur je në një lidhje, zënkat janë të pashmangshme, por nëse ato bëhen gjithnjë e më të shpeshta është e natyrshme ta pyesni veten nëse li

Ajo duhej të ishte një nga ditët më të lumtura të familjes në Pensilvani të SHBA-ve, pasi do të martonin vajzën e tyre, por u kthye në nj