Propozim në fushë për martesë, shikoni çfarë i ndodhi yllit të Kombëtares shqiptare

17/02/2019 - 17:24

Volejbollistja shqiptare e talentuar, Erblina Bici, vetëm 2 javë më parë, fitoi Kupën e italisë me skuadrën e saj Igor Volley Novara, duke arritur kështu një trofe të madh në karrierën e saj. Por, ditën e djeshme, volejbollistja e Kombëtares ka marrë ndoshta dhuratën më të bukur në jetë.

Teksa ishte në parket për ndeshjen e fundjavës, ndaj Bisontes, ekipi i Bicit fitoi pastër me sete, 3-0, por ajo u shtang kur pa partnerin e saj, basketbollistin Diti Mara, i cili në fushë i propozoi për martesë, i ulur në gjunjë, me unazën dhe me një tufë lule në dorë.

Era Bici duket mëse e lumtur, dhe me puthjen e dhënë partnerit të saj, përgjigja ka qenë e qartë, Po!

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtari Aleksandër Gjoka duket se është mjaft i revoltuar me kryeministrin Edi Rama sa i përket masave anti-koronavirus.

Tenori i famshëm italian Andrea Bocelli tregoi se në muajin mars ka rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit, por që atëherë është shëruar pl

Kompania amerikane e bioteknologjisë, Novavax, filloi testimin në njeri të vaksinës kundër koronavirusit dhe tha se në korrik pret rezult

Programi më i ri që ka startuar në “Top Channel” çdo të premte “Aventurierët” vjen në formën e një reality show por që në episodin e plot

Studime të ndryshme tregojnë se çokollata e zezë ndihmon në përmirësimin e cilësisë së flokëve dhe parandalon rënien e tyre.

Reperi britanik, Swarmz, arriti që të shpëtonte pa lëndime nga aksidenti që pati me “Ferrari”-n 250 mijë paund (280.000 euro), pasi u për

Më 26 janar legjenda e basketbollit Kobe Bryant ndërroi jetë në një aksident tragjik së bashku me vajzën e tij dhe 6 persona të tjerë.

Një efektiv policia është ndjerë keq dhe ka pësuar një gjendje të fikëti, teksa ishte në krye të detyrës.

Prej disa kohesh, perflitet se Harry dhe Meghan Markle janë në krizë dhe mund të ndahen.Shkak i kesaj jane spekulimet se Meghan detyroi H

Të rinj e të moshuar kanë harruar kohën e pandëmisë dhe kanë shkuar të shijojnë rrezet e dielit në bregdetin e Golemit.