SKANDAL/ Fitojnë dhe festojnë me prostituta, ekipi turk shtang tifozët

11/06/2019 - 13:19

Duket se festat me prostituta dhe striptiste në futboll kanë filluar të bëhen modë. Këtë herë një festë me prostituta, sa do e çuditshme dëgjohet, e ka bërë skuadra U-16  e Beshiktashit.

Gazeta “Bild” ka investiguar dhe duket se ka zbuluar një skandal të madh. Skuadra e Beshiktashit pas fitores  që mori ndaj Panathinaikosit (2-1), në një turne në Rodos të Greqisë, ka zgjedhur të festojë duke marrë në hotel prostituta. Kjo gazetë bën me dije se organizatorë ishin disa lojtarë dhe pjesë e stafit teknik të skuadrës.

Duke dashur t’i bëjnë pritë reagimit, që do të kishin prindërit e djemve, klubi i ka marrë në telefon ata dhe i ka lajmëruar, paraprakisht mënyrën si festuan fëmijët e tyre.Nga ana tjetër klubi nuk pranon asgjë dhe bën me dije se e gjitha kjo histori është një trillim nga media gjermane.

 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Mali i Zi do t'i mungojë këtë vit festivalit "Eurovision 2020". Lajmin e bëri të ditur transmetuesi malazez RTCG.

Historianët kanë zbuluar mbetjet e një kompleksi kopshtarie në të cilën Adolf Hitleri rriste fruta dhe perime.

Një burrë anglez, i cili fitoi përpara 10 vitesh mbi 10 milionë euro në një lotari, sot është punëtor qymyri që paguhet 10 euro në orë, p

Një kompani amerikane ka bërë një ofertë pune shumë të çuditshme.

Miliarderi Mohamed Hadid është aq i varfër sa nuk ka para për të shembur rezidencën e tij në Bel Air, deklaroi avokati i tij në gjykatë t

Shumëkush që do të niset me pushime, mendon për atë shtratin e madh e të butë, për një gjumë të qetë, për ato çarçafët tërheqës që thuajs

Alfi Perkins, një student 19-vjeçar që talli futbollistin e Aston Vilas për vdekjen e vëllait të vogël, ka pësuar aksident.

New York-u, një nga qytetet më të mëdha në botë, e tepër të njohur për gamën shumë-ngjyrëshe të restoranteve, ka mes tyre “Dua Kafe”, një

Nëse do të kishte një listë të problemeve më të urryera estetike, rrudhat pa dyshim që dotë  ishin në krye.

Në dashuri Luanët janë besnikë dhe kanë nevojë të paparë të marrin të njëjtën gjë për partnerin e tyre.