Tifozja e Juventusit nuk ndalet, mbështet bardhezinjtë edhe nudo

06/05/2019 - 12:54

Që Juventusi ka tifozë në të gjithë botën, kjo tashmë është diçka që dihet, por më tepër se tifozë të thjeshtë, ka edhe nga ato tifoze të cilat janë të gatshme të heqin gjithçka për të treguar dashurinë e tyre për kampionët e Italisë.

Margot Ovani është një nga tifozet e cila nuk ngurron të tregojë se në zemrën e saj është vetëm Juventusi. Së fundmi, ajo ka realizuar një set fotografik nudo, ku pjesët intime i ka mbuluar me anë të pikturave.

Në trupin e saj është pikturuar fanella e Juventusit, me fotot që janë bërë virale në rrjet dhe që nuk lënë shumë vend për imagjinatë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Vendi i tetë në kampionat është vetëm arritja e radhës nga Uolverhemptoni.

U përurua në Pejë, në vendlindjen e saj shtatorja e kampiones olimpike, Majlinda Kelmendi, e vetmja sportiste nga Kosova me medalje të ar

Një australian ka zbuluar një krijesë të çuditshme në një plazh në afërsi të qytetit Perth.

Nëse do të kishte një shenjë të vështirë për t’u përshkruar, ajo është:  binjakët, kameleonët e zodiakut që gjithmonë përshtaten në bazë

Vitin e kaluar, Kina rezultoi me trefishin e miliarderëve të rinj ndaj SHBA-së, të cilët pasurinë e tyre e kanë fituar kryesisht në sekto

Kur vendosim të impenjohemi në një marrëdhënie dashurie, duhet të jemi të ndërgjegjshëm se, edhe pa vullnetin tonë, mund të vuajmë ose të

Hong Kongu do t'u dhurojë banorëve të tij një tufë me para që ata ti shpenzojnë ndërkohë që vetë qeveria lokale përpiqet të shpëtojë ekon

Bashkëshortja e nipit të Nexhmije Hoxhës, këngëtarja Rezarta Shkurta ka reaguar me anë të një postimi në Instagram lidhur me ndarjen nga

Xiao Xiao është deklaruar pa koronavirus 17 ditë, pasi ajo lindi me infeksionin viral në spitalin e fëmijëve në Wuhan.