Vjehrra si nusja, pushton fushën në finalen e kriketit

15/07/2019 - 10:23

Në shtëpinë e Kinsey Wolanskit dhe të të fejuarit të saj, Vitaly Zdorovetskiy, pushtimi i fushës duket se është çështje familjare.

Pas shfaqjes seksi që dha në finalen e Championsit mes Liverpoolit dhe Tottenhamit, që e bëri të njohur modelen, çifti u bllokua në stadiumin “Maracana” të Brazilit, ku kishin planifikuar të bënin të njëjtën veprim në finalen e Copa America, por pa mundur ta çonin deri në fund planin e tyre.

Por, për të marrë hak për ta mendoi vjehrra e modeles, ose e ëma e Vitalyt. Gjatë finales së kupës së botës në kriket mes Anglisë dhe Zelandës së Re, gruaja, që ishte e veshur me kostumin e zi, ku kishte shkruar emrin e sajtit të Vitaly Zdorovetskiy, tentoi të hynte në “Lord’s Cricket Ground” në Londër, duke tërhequr vëmendjen e fotografëve. Në këtë rast, misioni mund të quhet i përmbushur.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një adoleshente në Florida ka humbur jetën nga "sëmundja e puthjes", ose siç njihet ndryshe mononukleoza.

Modelja Xhesika Berberi ishte e ftuar në emisionin "Shiko Kush LUAN" në Top Channel mbrëmjen e të shtunës.

Kamerat e sigurisë kanë filmuar një hajdut fatkeq, i cili me motor ndalon pranë një banesë për të vjedhur një pako të lënë para derës.

Akademia e bukurisë “Nina Lyxury” në Durrës është solidarizuar më situatën e rëndë në të cilën ndodhet vendi prej të martës së 26 nëntori

Kur vjen fundi i vitit shumë persona shpresojnë që viti pasardhës të jetë më i suksesshëm dhe i mbarë. Çelësi i suksesit për të pasur një

Syzet e kitaristit të grupit të famshëm 'The Beatles’ janë shitur ditën e djeshme në një ankand në Londër më shifër të çmendur.

Edhe pse muaji dhjetor është i mbushur me festa gazmore, jo të gjithë mund të jenë të lumtur. Fundja, dimri është stinë e ashpër.

Duket sikur ka dalë nga një film i James Bond, por koncepti mund edhe të tregojë se e ardhmja e superjahteve është edhe nënujore.

Për disa, 2019-a ka fluturuar, për të tjerë duket sikur s'do të marrë fund kurrë.

Mijëra krijesa të çuditshme kanë pushtuar një plazh në Kaliforni. Krijesat pulsuese janë krimba në formë dhjami, ose “Urechis caupo”.