2 shenjat e horoskopit që janë xhelozë të sëmurë

30/06/2020 - 18:40

Xhelozia e tepruar ndonjëherë mund të rezultojë shumë acaruese dhe të sjellë probleme të mëdha për një çift. Shpeshherë shndërrohet në një sëmundje të pashërueshme dhe bën që partneri të mërzitet nga sjellja juaj. Edhe sikur të mos ketë vend për të dyshuar, disa nga shenjat e horoskopit e kanë shumë të theksuar sensin e xhelozisë së çift. Kjo vjen sepse janë të pasigurt e persona të pandreqshëm.

GAFORRJA: Ata që lindin në këtë shenjë të zodiakut janë përgjithësisht shumë xhelozë, me ndryshimin e vetëm që zakonisht e fshehin lehtë. Nga ana tjetër ata janë gjithashtu viktima të zilisë dhe gjithashtu kanë tendencë ta mbajnë atë të fshehur.

LUANI: Ndoshta kjo është shenja më e adhurueshme dhe pasionante e horoskopit, kështu që ata nuk mund të mos e kapin në kohë kur gjërat nuk po shkojnë mirë, por ajo që ndez xhelozinë e tij është kur partneri i kushton vëmendje dikujt tjetër, ose një çështjeje të caktuar duke ju lënë pas dore. Njerëzit e kësaj shenje dëshirojnë vëmendjen e të gjithëve përreth tyre, dhe nëse nuk e marrin atë, sulmojnë me anë të skenave të sëmura të xhelozisë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

A jeni ndier ndonjëherë të lodhur menjëherë pasi zgjoheni dhe keni ndjesinë sikur të keni qenë në këmbë gjatë gjithë natës?

Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero, ndryshe nga herët e tjera, ka rrëfyer në TV një profil tjetër, atë të jetës së tij personale, karrierë

Planeti 9 mund të jetë një vrimë e zezë. Dy astronomë të Harvardit kanë propozuar një teknikë për ta zbuluar këtë gjë.

Milica Dabovic, kampione Europe me Serbinë në vitin 2015, ka qenë një nga basketbollistet më të bukura.

Trajnerja e fitness-it, Dorina Mema ishte e ftuar në emisionin "Ftesë në 5" në Top Channel ku foli për lidhjen e veçantë me qenushin e sa

Gjendet trupi i pajetë i aktores Naya Rivera, në një liqen në shtetin amerikan të Kalifornisë.

Shfaqen delfinët në bregdetin e Currilave në Durrës!

Një ngjarje tragji-komike i ka ndodhur një gjermani, i cili kishte zgjedhur të kalonte pushimet në Ulqin.

Zindzi Mandela, vajza e udhëheqësve të Afrikës së Jugut Nelson dhe Winnie Mandela, ka ndërruar jetë papritur në moshën 59-vjeçare.

Ndahet nga jeta Kelly Preston, bashkëshortja e John Travolta.