3 shenjat e horoskopit, që e kthejnë çdo lidhje në sëmundje emocionale

18/08/2019 - 21:58

Gaforrja

Kjo shenjë njihet për faktin që është e kujdesshme si dhe shumë e ndjeshme. Ata kanë shumë probleme me luhatjen e humorit dhe shpesh mund të zmadhojnë situata të caktuara duke e kthyer lidhjen në një tmerr të vërtetë. Nuk dinë të mbajnë inat, por pasi kane shpërthimin emocional tipik të tyre, do të fillojnë që t’ju injorojnë si nuk e ka bërë askush më parë.

Virgjëresha

Natyra perfeksioniste e orientuar kah detajeve e Virgjëreshës mund të jetë e bukur në jetën e përditshme, ose në punë, por është shumë e lodhshme në një lidhje. Nëse Virgjëresha hyn në gjendjen hiperkritike, do të kujdeset që të gjejë gabime edhe në frekuencën me të cilën merrni frymë. Kështu që nëse keni partnerin apo partneren Virgjëreshë, shtrëngoni dhëmbët.

Akrepi

Në të gjitha faqet e astrologjisë Akrepi përshkruhet si shumë i përfshirë në ndjesi. Akrepët nuk dorëzohen kollaj ndaj dhe nuk do të heqin dorë deri në momentin kur çdo gjë zë vendin e vet. Akrepi udhëhiqet nga Plutoni dhe Marsi, kombinimi perfekt për një shpërthim emocional në çdo kohë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Vendi i tetë në kampionat është vetëm arritja e radhës nga Uolverhemptoni.

U përurua në Pejë, në vendlindjen e saj shtatorja e kampiones olimpike, Majlinda Kelmendi, e vetmja sportiste nga Kosova me medalje të ar

Një australian ka zbuluar një krijesë të çuditshme në një plazh në afërsi të qytetit Perth.

Nëse do të kishte një shenjë të vështirë për t’u përshkruar, ajo është:  binjakët, kameleonët e zodiakut që gjithmonë përshtaten në bazë

Vitin e kaluar, Kina rezultoi me trefishin e miliarderëve të rinj ndaj SHBA-së, të cilët pasurinë e tyre e kanë fituar kryesisht në sekto

Kur vendosim të impenjohemi në një marrëdhënie dashurie, duhet të jemi të ndërgjegjshëm se, edhe pa vullnetin tonë, mund të vuajmë ose të

Hong Kongu do t'u dhurojë banorëve të tij një tufë me para që ata ti shpenzojnë ndërkohë që vetë qeveria lokale përpiqet të shpëtojë ekon

Bashkëshortja e nipit të Nexhmije Hoxhës, këngëtarja Rezarta Shkurta ka reaguar me anë të një postimi në Instagram lidhur me ndarjen nga

Xiao Xiao është deklaruar pa koronavirus 17 ditë, pasi ajo lindi me infeksionin viral në spitalin e fëmijëve në Wuhan.