3 shenjat e horoskopit që kanë ëngjëll mbrojtës

21/10/2019 - 18:06

Ndodh që të gjithë ta gjejmë veten në një periudhë të vështirë, por ajo që nuk duhet të bëhet kurrë është të dekurajohemi dhe të lëshojmë veten. Sidoqoftë, në ndihmë mund të na vijnë engjëjt tanë mbrojtës, të cilët gjithmonë na mbrojnë dhe na ndihmojnë në momente shqetësimi të madh.

Në veçanti, ka 3 shenja të zodiakut që janë më me fat se të tjerat dhe kanë engjëjt e tyre mbrojtës gjithmonë pranë tyre. Le të zbulojmë së bashku cilat janë:

Binjakët

Njerëzit gjithmonë vërejnë se sa të veçantë janë këta njerëz. Nuk është e pazakontë t’u thuash atyre: “Intuita e shkëlqyeshme”, “Me fat si gjithmonë”, ose “Por si e keni bërë atë ?!”. Besoni apo jo, astrologët pretendojnë se Binjakët janë gjithmonë me fat.

Virgjëresha

Një Virgjëreshë gjithmonë e kupton intuitivisht se ku do të ketë sukses dhe ku në vend të kësaj ajo duhet të bëjë një hap prapa. Një engjëll kujdestari ka bekuar këta njerëz me një mendje të mprehtë, largpamësi të mirë dhe një instinkt të jashtëzakonshëm.

Shigjetari

Ne kemi thënë tashmë se engjëjt kujdestarë i duan njerëzit që dinë të vlerësojnë çdo ditë. Dhe Shigjetari është jashtëzakonisht pozitiv, optimist dhe mirënjohës. Ai nuk interesohet për atë që mund të ndodhë: ai gjithmonë mendon se gjithçka do të jetë mirë dhe në mënyrë të pashmangshme do të ruajë korrektësinë!

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Revista Forbes përmes një artikulli ka pretenduar se Kylie Jenner nuk është më miliardere dhe se ajo ka gënjyer për shifrat e dhëna.

Unaza prej 14 karat ari dhe diamanti, të cilën Kobe Bryant ia dhuroi mamasë së tij 20 vjet më parë, është shitur për një  shumë prej 206 

Fotot e fundit të miliarderes së njohur, motrës së Kim Kardashian, Khloe kanë ngjalluar mjaft diskutime në rrjet.

Pas një operacioni të policisë nga Bosnja dhe Hercegovina, janë arrestuar plot 35 persona.

Nëna e dy fëmijëve, Laura Higginson, e cila po trajtohej në spital për një pneumoni të dyshimtë, vdiq pasi iu administrua aksidentalisht

Jona Shehaj gjatë kësaj kohë karantine ka përdorur shumë aplikacionin “Tik Tok”, por një video e saj ka marrë dhe vëmendjen e kryeministr

Deputeti Selami Jenishehri ka lënë gojëhapur të gjithë publikuan teksa është shfaqur me një model të ri flokësh.

Reperi i njohur Arkimed Lushaj, që njihet ndryshe me emrin e artit Stresi, ndodhet prej kohësh në një raport të komplikuar me bukuroshen

Masat e forta shtrënguese të marra nga qeveria për parandalimin e koronavirusit kanë paralizuar dhe “infektuar” disa nga sektorët e ekono

Një mjek i cili nuk ka përdorur sapun dhe shampo për 4 vite i ka lënë gojëhapur të gjithë teleshikuesit në New York.