31-vjeçarja braziliane zbulon lidhjen sekrete me futbollistin që humbi jetën

12/02/2019 - 19:44

Një volejbolliste thotë se ka pasur lidhje sekrete me futbollistin e ndjerë Emiliano Sala, i cili humbi jetën në një aksident ajror. Luiza Ungerer 31 vjeç nga Brazili ka zbuluar se ajo komunikonte me 28-vjeçarin pak orë përpara se avioni ku udhëtonte futbollisti, të rrëzohej në det.

Ajo pretendon se ishte takuar me Sala një javë përpara aksidentit tragjik, kur futbollisti kishte ditëlindjen. Luiza thotë se të dy e mbanin lidhje të fshehtë dhe ishin njohur në Francë kur luanin aty me ekipet përkatëse.

“Do të të dua përgjithmonë”, ka shkruar në internet 31-vjeçarja pasi lexoi në lajme se trupi i gjetur në fund të detit i përket futbollistit Emiliano Sala. Luiza ka treguar se me Emiliano Sala nisi të fliste në rrjetet sociale në Shtator 2017. Futbollisti i kishte shprehur 31-vjeçares se ëndrra e tij ishte të luante në “Premier League”, në kampionatin anglez. Ajo thotë se 28-vjeçari ishte një person i thjeshtë dhe me zemër të mirë.

Trupi i Emiliano Sala u identifikua përmes shenjave të gishtave. Ekspertiza provoi se futbollisti kishte humbur jetën nga dëmtimet e rënda që kishte pësuar në kraharor dhe në kokë nga përplasja e aeroplanit në det. Ndërkohë, trupi i pilotit të avionit nuk është gjetur ende. Aeroplani i vogël tip Piper Malibu u rrëzua në det pranë brigjeve franceze më 21 Janar gjatë udhëtimit ngs Franca në Uells. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Volejbollistja shqiptare e talentuar, Erblina Bici, vetëm 2 javë më parë, fitoi Kupën e italisë me skuadrën e saj Igor Volley N

Drini Zeqo është një ndër personazhet më simpatikë dhe më të pëlqyer nga femrat, e ndonëse është komentuar shpesh për lidhje dashurie, at

Luana Vjollca ka uruar në një mënyrë shumë të veçantë 11-vjetorin e pavarësisë së Kosovës.

Historia që mbylli puntatën e shtatë të programit “Dua të të bëj të lumtur” ishte ajo e dashurisë së Erjonit dhe Emit.

Ju do të keni mundësinë të shijoni një pamje mahnitëse këtë javë, pasi 'super snow moon' e rrallë do shfaqet në qiell gjatë natës.

Eneda Tarifa mbetet prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun, këngët e të cilës janë kthyer në hite dhe i dëgjojnë të gj

Ky është momenti tronditës kur një shtëpi shpërtheu pasi burri që jetonte atje, i vuri flakën teksa brenda saj gjendeshin ai dhe ish-bash

Diego Simeone rinovoi me Atletico Madrid deri në vitin 2022, por ajo që ka zbuluar media spanjolle “AS” është një bombë e vërtetë.Paga e

Meghan Markle do të kthehet në ekranin e madh.

Klaudia Pepa tërheq gjithnjë vëmendjen me postimet në Instagram dhe kështu ndodhi edhe mbrëmjen e djeshme kur për Shën Valentin balerina