35-vjeçarja bie në dashuri me djalin e ish-bashkëshortit

11/05/2020 - 20:42

Një grua 35-vjeçare nga Rusia, është në një lidhje dashurore me djalin e ish-bashkëshortit, 15 vite më të ri se ajo. Marina Balmasheva, nga Kasnodar Krai e Rusisë, jetoi për 10 vite me ish-bashkëshortin e saj Alexey, 45 vjeç, por prej pak kohësh ata kanë vendosur që të divorcohen.

Por tashmë ajo ka rënë në dashuri me djalin nga një martesë e parë e Alexey, Valdmir.  Në rrjete sociale, Marina, ndau një foto me Valdmir, të para 13 viteve, ku i dashuri i saj aktual ishte vetëm 7 vjeç. Krahas kësaj foto, ajo përfshiu edhe një foto kur ata, tashmë çift, shihen duke u përqafuar sëbashku.

“Asnjëherë nuk e dimë se si do të përfundojë jeta dhe kur do të takoni një person që ju bën të buzëqeshi. Unë e di që disa do të na gjykojnë, të tjerë do të na mbështesin, por ne jemi të lumtur bashkë dhe dëshirojmë të jemi kështu”, u shpreh 35-vjeçarja.

Sakaq, Marina shtoi se është e dashuruar me Valdmir dhe çifti ka marrë në kujdestari tre nga pesë motrat e tij (fëmijët e Alexey).

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Jorge Rodriguez-Gerada ka pikturuar në një park në New York, portretin e një mjeku që vdiq nga koronavirusi.

Revista Forbes përmes një artikulli ka pretenduar se Kylie Jenner nuk është më miliardere dhe se ajo ka gënjyer për shifrat e dhëna.

Unaza prej 14 karat ari dhe diamanti, të cilën Kobe Bryant ia dhuroi mamasë së tij 20 vjet më parë, është shitur për një  shumë prej 206 

Fotot e fundit të miliarderes së njohur, motrës së Kim Kardashian, Khloe kanë ngjalluar mjaft diskutime në rrjet.

Pas një operacioni të policisë nga Bosnja dhe Hercegovina, janë arrestuar plot 35 persona.

Nëna e dy fëmijëve, Laura Higginson, e cila po trajtohej në spital për një pneumoni të dyshimtë, vdiq pasi iu administrua aksidentalisht

Jona Shehaj gjatë kësaj kohë karantine ka përdorur shumë aplikacionin “Tik Tok”, por një video e saj ka marrë dhe vëmendjen e kryeministr

Deputeti Selami Jenishehri ka lënë gojëhapur të gjithë publikuan teksa është shfaqur me një model të ri flokësh.

Reperi i njohur Arkimed Lushaj, që njihet ndryshe me emrin e artit Stresi, ndodhet prej kohësh në një raport të komplikuar me bukuroshen

Masat e forta shtrënguese të marra nga qeveria për parandalimin e koronavirusit kanë paralizuar dhe “infektuar” disa nga sektorët e ekono