36-vjeçarja gjendet e vdekur në shtëpi, zhduket djali i saj i mitur

31/10/2020 - 21:06

Një nënë e re është gjetur e vrarë me katër plagë thike në gjoks në shtëpinë e saj në Brazil, ndërsa djali i saj 7 vjeçar është zhdukur.

Franciane Costa Simioni Dourado de Oliveira kishte publikuar një mesazh drithërues në Facebook ku shkruhej: “Je i gjallë, je i vdekur, gjërat vazhdojnë përpara.”

I dyshuar për vrasjen e saj besohet të jetë partneri i këngëtares, i cili nuk ndodhej në shtëpi kur erdhën autoritetet, por oficerët gjetën një thikë, një celular dhe një kartë identiteti që i përkisnin atij.

Gjithashtu edhe djali shtatë vjeçar i Franciane nuk ishte në shtëpi dhe një kërkim masiv ka nisur për të gjetur atë dhe partnerin e saj.

Franciane ishte këngëtare amatore dhe gjithashtu agjente pronash të patundshme, ajo kishte më shumë se 650 ndjekës në Instagram, dhe postonte rregullisht muzikën e saj në YouTube.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Disa pamje shokuese janë publikuar së fundmi në rrjet të momenteve kur burri ndjek gruan e tij dhe më pas e kap te fshehur në tavanin e n

Ylli i muzikës pop, Gloria Estefan është infektuar me Covid-19. 63-vjeçarja, në një video të shpërndarë në Instagram, tregon se është poz

Kim Kardashian ka publikuar koleksionin e ri të veshjeve duke pozuar me një fustan të dizajnuar me fytyrën e saj. 40-vjeçarja, e cila ësh

Rikthimi në punë pas karantinimit prej Covid-19, ka qenë i veçantë për mjeken e njohur neurologe Eda Harizi.

Regjisori Steven Spielberg, ka marrë mbrojtje nga gjykata pas kërcënimeve të vazhdueshme me vrasje nga një grua.

Nëse ndonjëherë e keni pyetur veten se kur lindi ideja e të paturit jastëk dhe se kur datojnë këta të fundit, përgjigjen do ta gjeni në M

Vdekja e Maradonës vazhdon të shkaktojë diskutime.

Me 424 mijë punësime të reja nga janari, kolosi i Jeff Bezos tashmë numëron më shumë se 1.2 milionë persona.

Po t’i hedhim një sy formës sonë trupore dhe formës së frutave dhe perimeve do të shohim një ngjashmëri befasuese që provon më së miri sh

Dikur shiste qumësht për të ndihmuar familjen, sot është në skenat botërore të artit!