4 shenjat e horoskopit që në vitin 2020 mund të dashurojnë njerëzit e gabuar

18/11/2019 - 19:18

Të gjesh dashurinë e vërtetë nuk është e thjeshtë, por nuk është as në dorën tonë krejtësisht. Prandaj ndonjëherë nuk duhet t'i marrim gjërat për të mirëqena dhe për gjithçka të kemi një fije dyshimi, sidomos këto katër shenja zodiakale, të cilat viti 2020 rrezikon t'i njohë me dashurinë e gabuar.

Gaforrja
Dëshira juaj për të dashuruar është e madhe dhe bëhet shumë shpejt intensive. Por duhet të jeni  vigjilentë dhe të mos vetëkënaqeni, sepse rreziku i një zhgënjimi të hidhur është prapa derës. Kështu që kënaqni dëshirat tuaja për t'i hapur dyert dashurisë, por mos ia dorëzoni çelësin e zemrës askujt.

Luani
Shumë miq të luanit nuk kanë një histori serioze me dikë për një kohë të gjatë. Puna dhe pjesa tjetër e impenjimeve i lënë ndjenjat paksa mënjanë.  Mundohuni ta rregulloni këtë pjesë, por bëni kujdes; yjet ju paralajmërojnë që tani se rreziku 'për t'u djegur' është i lartë. Në horizont parashikohet një zhgënjim në dashuri i cili mund t'ua copëtonte zemrën për shumë kohë.

Shigjetari
Zakonisht jeni ju ai që papritur mbyllni historitë dhe shkaktoni vuajtje në dashuri. Por në fillim të vitit 2020 mund të përjetoni ato ndjesi që kanë provuar ish-partnerët tuaj kur mbyllet një histori që funksionon potencialisht.  Jeni gjithmonë të vëmendshëm ndaj atyre që hyjnë në jetën tuaj, por pas disa muajsh mund të bëni një gabim që do t'ju lërë të trullosur për pak kohë.

Ujori
Sa keq, të dashur miq të Ujorit! Zakonisht ju i jepni besim çdokujt, sepse frika se vuani është e madhe dhe ju jeni të ngopur. Për fat të keq, në vitin 2020 besimi juaj është destinuar të bëhet 1000 copash për shkak se një person do të tregojë se nuk është ai që pretendonte se ishte.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një grua 55-vjeçare është vrarë nga një tigër në kopshtin zoologjik të Zyrihut.

Një shpend që fluturon mbi plazhin Myrtle në Karolinën Jugut duke mbajtur në kthetra një peshk të stërmadh.

Ministri i Financave, Rishi Sunak inkurajoi sot britanikët të “hanë jashtë për të mbështetur” punësimin në restorante, në ditën e parë të

Ylli i muzikës pop Kate Perry, ka pranuar së fundmi depresionin dhe ankthin gjatë shtatzënisë me disa postime ‘kriptike’ në rrjetet socia

Bernie Ecclestone do të festojë në tetor 90 vjetorin, por përvecse është gjysh dhe stërgjysh, tani është bërë sërish baba.

Djali i akademikut të njohur Moikom Zeqo, Epidamn Zeqo, nga studio e “Historia ime”, foli këtë të premte për humbjen e parakohshme të të

DASHI: Si impulsivë, spontanë dhe me reflekse të shpejta, pjesëtarët e kësaj shenje janë inteligjentë dhe aktivë, kështu

Zonja e parë e Shtëpisë së Bardhë, Melania Trump është mjaft e njohur për gardërobën e shtrenjtë, por nuk janë vetëm rrobat e saj që janë

Mark Wahlberg ka bërë një njoftim që ka befasuar të gjithë ndjekësit e tij.

Turistet në plazhin Myrtle Beach, në SHBA, kanë asistuar në një skenë të pabesueshme.