40 vite diferencë, aktori dhe velina rrëfejnë historinë e dashurisë: Më marrin për babain e saj

16/06/2019 - 10:26

Kur Chris Quinten u largua nga Coronation Street në vitin 1989, fansat e tij mbetën zemërthyer. Por admiruesja e tij më e madhe në ato kohë nuk kishte lindur ende.

Robi Delabarre, është e fejuara e Chris dhe është 40 vjeç më e vogël se ai në moshë. 21 vjeçarja është një balerinë në klubin e striptizës që Chris menaxhon.

Në intervistën e tyre të parë në gazetë, çifti tregoi hapur se ishin thellësisht të dashuruar me njëri-tjetrin. Robyn tha:

"Mendova se ishte 45 vjeç kur e takova për herë të parë. Nuk e dija se kush ishte ai para se të vinte në klub".

Duke kujtuar takimin e tyre të parë, Chris tha: "Një natë ajo erdhi dhe kjo ishte një rrufe në qiell për mua aq shumë më ka pëlqyer. Mund të them se kishte diçka të veçantë tek ajo. Ishte një ndjenjë që nuk e kisha provuar më parë. Ishte atmosfera që ajo krijonte që më tërhoqi dhe sigurisht edhe pamja e saj. Ishte mirësia dhe sinqeriteti i saj që më mori pas vetes dhe jo vetëm bukuria e saj”.

Robyn tha: "Kur shkova tek ai dhe u prezantova, mendova, do të ndodhë me siguri diçka midis nesh sepse kishte shumë kimi që në takimin e parë”.

Pavarësisht hendekut të moshës katër-dekada, Robyn këmbëngul se ata kanë shumë gjëra të përbashkëta: “Ndër të përbashkëtat tona janë edhe shijet muzikore, kemi të njëjtat preferenca”.

Chris është babai i tre fëmijëve dhe tregon se më i rrituri është sot në moshën 30-vjeçare, por njëkohësisht pohon se ai kur e shikon veten në pasqyrë mendon se është 25 vjet ose të paktën aq ndihet.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Akademia e bukurisë “Nina Lyxury” në Durrës është solidarizuar më situatën e rëndë në të cilën ndodhet vendi prej të martës së 26 nëntori

Kur vjen fundi i vitit shumë persona shpresojnë që viti pasardhës të jetë më i suksesshëm dhe i mbarë. Çelësi i suksesit për të pasur një

Syzet e kitaristit të grupit të famshëm 'The Beatles’ janë shitur ditën e djeshme në një ankand në Londër më shifër të çmendur.

Edhe pse muaji dhjetor është i mbushur me festa gazmore, jo të gjithë mund të jenë të lumtur. Fundja, dimri është stinë e ashpër.

Duket sikur ka dalë nga një film i James Bond, por koncepti mund edhe të tregojë se e ardhmja e superjahteve është edhe nënujore.

Për disa, 2019-a ka fluturuar, për të tjerë duket sikur s'do të marrë fund kurrë.

Mijëra krijesa të çuditshme kanë pushtuar një plazh në Kaliforni. Krijesat pulsuese janë krimba në formë dhjami, ose “Urechis caupo”.

Përpara atmosferës së festave të Nëntorit, kur shumica e njerëzve bëjnë plane se ku do t`i kalojnë ato, sidomos kur dy ditët e festave i

Zakonisht për festa gjejmë në pemën e Krishtlindjes dhurata që na bëjnë të lumtur.

Kim Kardashian është nënë e 4 fëmijëve, 2 prej të cilëve kanë ardhur në jetë nga një nënë surrogate.