40 vite diferencë, aktori dhe velina rrëfejnë historinë e dashurisë: Më marrin për babain e saj

16/06/2019 - 10:26

Kur Chris Quinten u largua nga Coronation Street në vitin 1989, fansat e tij mbetën zemërthyer. Por admiruesja e tij më e madhe në ato kohë nuk kishte lindur ende.

Robi Delabarre, është e fejuara e Chris dhe është 40 vjeç më e vogël se ai në moshë. 21 vjeçarja është një balerinë në klubin e striptizës që Chris menaxhon.

Në intervistën e tyre të parë në gazetë, çifti tregoi hapur se ishin thellësisht të dashuruar me njëri-tjetrin. Robyn tha:

"Mendova se ishte 45 vjeç kur e takova për herë të parë. Nuk e dija se kush ishte ai para se të vinte në klub".

Duke kujtuar takimin e tyre të parë, Chris tha: "Një natë ajo erdhi dhe kjo ishte një rrufe në qiell për mua aq shumë më ka pëlqyer. Mund të them se kishte diçka të veçantë tek ajo. Ishte një ndjenjë që nuk e kisha provuar më parë. Ishte atmosfera që ajo krijonte që më tërhoqi dhe sigurisht edhe pamja e saj. Ishte mirësia dhe sinqeriteti i saj që më mori pas vetes dhe jo vetëm bukuria e saj”.

Robyn tha: "Kur shkova tek ai dhe u prezantova, mendova, do të ndodhë me siguri diçka midis nesh sepse kishte shumë kimi që në takimin e parë”.

Pavarësisht hendekut të moshës katër-dekada, Robyn këmbëngul se ata kanë shumë gjëra të përbashkëta: “Ndër të përbashkëtat tona janë edhe shijet muzikore, kemi të njëjtat preferenca”.

Chris është babai i tre fëmijëve dhe tregon se më i rrituri është sot në moshën 30-vjeçare, por njëkohësisht pohon se ai kur e shikon veten në pasqyrë mendon se është 25 vjet ose të paktën aq ndihet.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Dëshira për tu bërë pjesë e ushtrisë, ka detyruar një 23-vjeçar të presë për herë të parë flokët e tij pas 15 vitesh.

Një grua 41-vjeçare vuan nga një sëmundje e rrallë, që e bën atë të plaket tetë herë më shpejt sesa personat e tjerë në mbarë botën.

Ditët e fundit dukesha Meghan Marke dhe Princ Harry janë ‘sulmuar’ nga mediat dhe ndjekësit e tyre për udhëtimet me avion privat dhe push

Klodjana Haxhiaj, gazetarja e njohur në Durrës e cila ndër vite ka raportuar ngjarje nga më të ndryshme për qytetin bregdetar, sot ka dhë

Kujtimet janë si një muzë plot me gjëra të bukura, por edhe të shëmtuara, megjithatë studimet po i vënë në diskutim ato.

Shtëpia e Gary Neville është padyshim një nga më të veçantat e para ndonjëherë. Shtëpia ka formë luleje, e mimetizuar në mënyrë perfekte

Rike Roçi u bë një ndër vajzat më të ndjekura dhe të komentuara në rrjete sociale pas pjesëmarrjes së saj në reality show “Big Brother” d