Agron Duka i pikëlluar, humb mikun e shtrenjtë

25/01/2021 - 22:42

Kryetari i Partisë Agraro – Ambientaliste Agron Duka ka humbur një mik të shtrenjtë.

Në një postim në rrjete sociale, Duka shprehet i pikëlluar për humbjen e mikut të tij Pëllumb Guza, i cili është ndarë nga jeta.

“Shijaku ka humbur një nga qytetarët e tij më të devotshëm, unë një mik dhe bashkëpunëtor të vyer dhe PAA një prej anëtarëve të saj më aktivë. U prehsh në paqe miku ynë i mirë!”,- shkruan ndër të tjera Duka.

Postimi i Agron Dukës:

Me hidhërim të thellë mora lajmin për ndarjen nga jeta të Pëllumb Guzës. Një mik shumë i shtrenjtë për mua, me të cilin kam ndarë fëmijrinë dhe më vonë pasionin dhe përkushtimin për të qenë sa më pranë banorëve të Shijakut. Ngushëllimet e mija më të ndjera familjes. Shijaku ka humbur një nga qytetarët e tij më të devotshëm, unë një mik dhe bashkëpunëtor të vyer dhe PAA një prej anëtarëve të saj më aktivë. U prehsh në paqe miku ynë i mirë!

Me hidhërim të thellë mora lajmin për ndarjen nga jeta të Pëllumb Guzës. Një mik shumë i shtrenjtë për mua, me të cilin...

Posted by Agron Duka on Monday, January 25, 2021

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Vajza e ministres së Shtetit për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali, feston sot 6 vjetorin e lindjes.

Një nga traditat që është përhapur në të gjithë botën është torta e ditëlindjes me qirinj të ndezur.

Ka njerëz që zgjohen me zilen e parë të alarmit e ka të tjerë që rrotullohen pa fund në shtrat duke injoruar edhe zilen e shtatë.

Pallati Buckingham po fillon një hetim mbi pretendimet se Meghan Markle ngacmonte ndihmësit mbretëror.

Pas vetëm 6 muaj nga lindja e fëmijës së pestë, Alec dhe Hilaria Baldwin janë bërë sërish prindër.

Sipas mjekëve, lodhja e shpejtë dhe dhimbja e muskujve e nyjeve 75% shkaktohet nga mënyra sesi ne rrimë ulur para kompjuterit në punë, dh

Në Marsin e vitit të kaluar fotoja e një infermiereje e cila punon në një spital në Milani u bë virale në të gjithë botën.

Lëkura juaj është një pasqyrë që reflekton ndryshimet, të cilat ndodhin brenda trupit tuaj.

Dukesha e Sussex, Meghan Markle u dëmshpërblye me 450 mijë paund ose rreth 521 mijë euro pas fitores së betëjes ligjore kundër "Mail On S

Në një incident të çuditshëm, një aeroplan pasagjerësh u detyrua të bënte një ulje emergjente dhe të kthehej në aeroport në kryeqytetin s