Aksidentohet legjenda e golfit, Tiger Woods, zjarrfikësit përdorin sharrë për ta nxjerrë nga makina

23/02/2021 - 21:16

Legjenda e golfit, Tiger Woods është shtruar me urgjencë në spital, pasi është përfshirë në një aksident të rëndë me makinë në Los Angeles.

45-vjeçari po udhëtonte me makinë, kur automjeti i tij u përmbys. Automjeti po udhëtonte drejt veriut në Bulevardin Hawthorne, në Blackhorse Road, kur u përplas.

Sipas TMZ, zjarrfikëset përdorën sharrë për ta nxjerrë nga makina kampionin e golfit. Ai u dërgua në një spital pas plagëve të marra, por gjendja e tij nuk dihet për momentin.

Makina e Woods "pësoi dëme të mëdha" nga përplasja, raportojnë autoritetet.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Moti i ngrohtë i kësaj fundjave ka favorizuar të gjithë ata që kishin planifikuar ta kalonin në bregdetin e Adriatikut në Durrës e Golem.

Një turisteje i ka buzëqeshur fati teksa ka qenë duke pritur avionin.

Ndikimi që kanë pasur kufizimet tek të moshuarit ka luajtur një rol pengues në jetën e tyre normale për shkak edhe të brishtësisë fizike

Wanda provokoi edhe një herë ndjekësit me foto nga shtrati.

Mjegulla ka “pushtuar” Durrësin mbrëmjen e sotme.

“E dimë të gjithë si është shtypi britanik dhe ishte pikërisht ai që po shkatërronte shëndetin tim mendor.

Ndër pyetjet e shumta që na mundojnë lidhur me pandeminë Covid-19, nisur nga “kur do të mbarojë e gjitha kjo situatë” apo “edhe për sa ko

1. Ju nuk mund ta llogaritni saktë dritaren tuaj pjellore.

Një e moshuar nga Çekia po bën xhiron e rrjeteve sociale.

Mbretëresha e Mbretërisë së Bashkuar, Elisabeth ka mbajur një fjalim të rrallë mbi vaksinimin ndaj Covid-19, duke sugjeruar se është egoi