Aktori i famshëm martohet në fshehtësi me të dashurën 28-vjeçare

02/08/2020 - 09:19

Sean Penn është martuar me të dashurën e tij 31 vite më të re Leila George. Aktori i famshëm u martua me 28-vjeçare në një ceremoni të fshehtë, sipas gruas së producentit Mike Medavoy, Irena.

“Jemi kaq të lumtur. Leila George dhe Sean Penn u martuam. Ju duam,”- shkroi Irena në një postim në Instagram.

Leila është vajza e Vincent D’Onofrio, i cili është vetëm një vit më i madh se bashkëshorti i saj. Sean ka qenë i martuar edhe dy herë të tjera me  Madonnën dhe Robin Wright.

Aktori dhe partnerja e tij janë në një marrëdhënie prej katër vitesh. Ata u lidhën në vitin 2016, kur Sean Penn ishte 56 vjeç dhe Leila ishte vetëm 24 vjeç.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

“Ju komunikoj që sot në këtë 10 gusht jam i detyruar të festoj ditëlindjen time të 60-të në karantinë, pasi kam dalë pozitiv nga koro

Deputetja e opozitës parlamentare Edlira Hyseni ka hequr kostumin zyrtar dhe ka nisur pushimet.

Ditët e nxehta të gushtit, aktori i njohur, Gentian Zenelaj po i kalon me familjen e tij.

Përhapja e koronavirusit e ka vendosur parkun më të madh të krokodilit të Indisë nën kërcënim.

Një qytet kinez ndërtoi një urë rreth një shtëpie të vogël pasi pronari ka refuzuar t’ia shesë shtetit për dekada.

Një grua në SHBA ka rezultuar pozitive me koronavirus, por kjo gjë nuk e ndaloi të shkonte në një sallon bukurie për të bërë thonjtë.

Shkollat ​​po rihapin, parqet e argëtimit po mirëpresin vizitorët dhe ngrënia në natyrë është zgjidhja e vetme.

Nën dyshekë, qilima, në rrobat e papastra, libra ose sirtarë… Nëse zgjidhni këto vende për të ruajtur para, duhet ta dini se hajdutët “do

Produktiviteti nuk varet nga koha e qëndrimit në punë. Por si mund të jeni produktivë dhe jo vetëm të zënë në punë?

Të jesh blogere sot në Shqipëri duket hera-herës si një trend.