Aktori i njohur i Portokallisë fëlliq publikisht të dashurën pas ndarjes: Ajo kishte 4 lidhje paralele!

10/02/2019 - 15:58

Rezart Veleshnja është një ndër aktorët më të dashur të “Portokallisë”. Shpeshherë ai poston në rrjetet sociale video humori ku vë në lojë personazhe të njohur. Por ditën e sotme, Veleshnja ka lënë mënjanë humorin dhe ka vendosur të ndajë me publikun një ngjarje aspak të këndshme që i ka ndodhur dhe që e ka ndjerë të nevojshme të shpërthejë në rrjetet sociale.

Me anë të një sërë postimesh në Instagram, aktori ka treguar se ish e dashura e ka tradhtuar. Sipas tij, ajo ka pasur katër lidhje paralele.

Ai nuk ka hezituar aspak të bëjë publike detaje rreth ish të dashurës si foto apo edhe emrin e saj. Po ashtu, ai ka publikuar një numër të madh mesazhesh nga ndjekësit, të cilët kanë shpërthyer kundër vajzës.

“Ju falënderoj të gjithëve për mbështetjen, por s`kam ç`bëj me një që mban katër njëkohësisht. Mjerë ai që bën si mjeshtër dhe mendon se e ka vetëm ai”, -ka shkruar ndër të tjera Veleshnja. Mos ndoshta edhe postimet e sotme janë pjesë e humorit dhe të gjithë ramë në kurthin e tij?!

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Dhjetëra mijëra bletë të mbajtura në koshere në çatinë e Notre Dame mbijetuan nga zjarri shkatërrues që depërtoi në katedrale.

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një prej çifteve më të famshme dhe të dashura për publikun shqiptar.

Një vajze të vogël, e cila gjeti një prezervativ të përdorur në ushqimin që kishte blerë në McDonald’s, i është bërë një test STD për të

Mbretëresha e Britanisë së Madhe, Elizabeth, monarkja me jetëgjatësinë më të madhe në botë, ka festuar të dielën 93-vjetorin e lindjes, d

Atëherë kur ëndrrat e Jolandës ishin bërë thuajse realitet, me një bashkëshort që e kishte zgjedhur vetë dhe dy fëmijë si fryt i dashuris

Skeleti i Ivan Klyucharev-it, 31-vjeçarit të zhdukur 2 vjet më parë e që aspironte të ishte iluzionist, u gjet i prangosur pas një peme n

Një diamant i rralë ngjyrë blu është zbuluar në Botswana.

Tani që ka bërë divorcin me partinë e saj, sepse nuk pranoi të dorëzojë mandatin e deputetit, Rudina Hajdari ka marrë përsipër që të bëjë

52-vjeçari Alberto Vazzoler, një ish-dentist nga San Donà di Piave në tetorin e vitit 2016 fshehu paratë te soba pasi nuk i kishte deklar