Aktorja e "Mrekullia në qelinë numër 7" fanse e Tunës! Këngëtarja i premton t’i këndojë gjithë albumin

21/05/2020 - 13:57

Filmi turk “7 Kogustaki Mucize” që në shqip do të thotë “Mrekullia në qelinë numër 7” gjatë kësaj periudhe pandemie është komentuar shumë edhe nga publiku shqiptar. Siç dihet, tema e filmit ka të bëjë me dashurinë e një vajze dhe babait me aftësi të kufizuara.

Vajza e vogël Nisa Sofiya, e cila fitoi zemrat e të gjithëve me rolin e Ovës në këtë film duket se është një fanse e këngëtares së njohur shqiptare, Altuna Sejdi.

Vogëlushja ka publikuar një foto të sajën dhe në sfond ka vënë këngët e Tunës me Ylli Limanin, “A don hala”, e cila është një hit i padiskutueshëm.

Duket se këngëtares shqiptare i është bërë qejfi për këtë fakt dhe i ka premtuar “Ovës” se nëse takohen do i këndojë gjithë albumin.

“Hey Ova ma ke ngjall çdo emocion. Nëse takohemi me shumë qejf do ta kisha këndu krejt albumin”, shkruan Tuna. Me siguri një takim mes të dyjave do të gëzonte shumë fansat e tyre.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

U ndanë s’u ndanë. Lidhja mes Albës dhe Albit u komentua shumë herë, sidomos ditët e fundit kur flitet për një ndarje mes tyre.

Vdekja tronditëse e George Floyd, afro-amerikanit që u vra nga policia gjatë arrestimit ka shkaktuar një reagim të jashtëzakonshëm në SHB

Miliarderi norvegjez Kjell Inge Rokke, i cili ka vënë një pasuri të madhe nga nxjerrja e naftës, po ndërton një jaht madhështor i cili ka

Jorge Rodriguez-Gerada ka pikturuar në një park në New York, portretin e një mjeku që vdiq nga koronavirusi.

Revista Forbes përmes një artikulli ka pretenduar se Kylie Jenner nuk është më miliardere dhe se ajo ka gënjyer për shifrat e dhëna.

Unaza prej 14 karat ari dhe diamanti, të cilën Kobe Bryant ia dhuroi mamasë së tij 20 vjet më parë, është shitur për një  shumë prej 206 

Fotot e fundit të miliarderes së njohur, motrës së Kim Kardashian, Khloe kanë ngjalluar mjaft diskutime në rrjet.

Pas një operacioni të policisë nga Bosnja dhe Hercegovina, janë arrestuar plot 35 persona.

Nëna e dy fëmijëve, Laura Higginson, e cila po trajtohej në spital për një pneumoni të dyshimtë, vdiq pasi iu administrua aksidentalisht

Jona Shehaj gjatë kësaj kohë karantine ka përdorur shumë aplikacionin “Tik Tok”, por një video e saj ka marrë dhe vëmendjen e kryeministr